„Cieszę się, że czekałem na tego właściwego”: prezenter telewizyjny Ty Pennington świętuje zaręczyny

Tak szczęśliwy, że znalazł swoją prawdziwą miłość!

Mam słabość do reality show, które mają na celu pomoc ludziom w potrzebie. Jedną z moich ulubionych gier wszechczasów jest Extreme Makeover: Home Edition, której gospodarzem jest czarujący Ty Pennington. Ty po raz pierwszy zyskał popularność jako stolarz w BBC Trading Spaces, a jego uroda i talent wkrótce zapewniły mu występ jako gospodarz Extreme Makeover: Home Edition.

W ciągu dziewięciu sezonów program przyniósł radość i ulgę tysiącom rodzin, zapewniając im zupełnie nowe domy. Ty był zachwycony, że może być częścią tak wartościowego projektu, ale nie obyło się bez wyzwań. W wywiadzie dla Ability Magazine z 2007 roku ujawnił, że co tydzień otrzymywali ponad 4000 zgłoszeń wideo od osób proszących o pomoc. Chociaż nie mógł pomóc wszystkim, dodał mu otuchy, widząc, że niektóre rodziny, którym pomogli, odpłacały się, pomagając z kolei innym.

Chociaż prowadzenie programu było dla Ty’a spełnieniem marzeń, odbiło się to na jego życiu osobistym. Był tak zajęty, że przez dekadę ledwo miał czas, aby zobaczyć się z rodziną lub dziewczyną. Kiedy program zakończył się w 2011 roku, zajął się innymi projektami, w tym prowadzeniem innych programów telewizyjnych i otwarciem sklepu projektowego w Los Angeles.

Poza obowiązkami gospodarza programu Extreme Makeover: Home Edition, Ty Pennington służył także swoją wiedzą przy renowacji Trading Spaces i pojawił się w programie Small Business Revolution: Main Street, wyprodukowanym przez Deluxe Corporation. Niedawno zadał to pytanie swojej dziewczynie, Kellee Merrell, która pracuje jako menedżer mediów społecznościowych i ma 33 lata. Ty podarował Kellee oszałamiający pierścionek z brylantem w kształcie łzy, a para przygotowuje się do przeprowadzki do nowej rezydencji w Savannah w stanie Georgia. Ty wyznał, że nigdy nie spodziewał się ślubu, ale spotkanie z Kellee zmieniło jego perspektywę.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ty Pennington (@thetypennington)

Chociaż Ty nie został zaproszony do poprowadzenia ostatniej odrodzonej gry Extreme Makeover: Home Edition, nie żywi urazy. Cieszymy się, że Ty znalazł miłość i zamieszkał z kobietą swoich marzeń.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet