„Historia dnia”: samotny tata kupuje stare łóżeczko dla swoich bliźniaków i znajduje w środku kopertę

Znalazł tajemnicę w starym domu!

Karl był owdowiałym ojcem samotnie wychowującym córki bliźniaczki, pracując w firmie budowlanej. W pracy zranił się w nogę i stracił pracę, co doprowadziło go do problemów finansowych, dopóki nie znalazł pracy jako kasjer w sklepie spożywczym.

Sąsiadka Karla, pani Jones, zauważyła, że ​​nie stać go na łóżeczko dla bliźniaków i zasugerowała, żeby kupił je na pchlim targu. Z pomocą pani Jones, Karl kupił łóżeczko i odkrył pod poduszką kopertę z wiadomością w środku. List brzmiał: „Rodzina nie zawsze oznacza krew. Jeśli to czytasz, na Station Road czeka na Ciebie niespodzianka. Znajdziecie go pod numerem domu 93.”

Karl udał się pod wskazany adres i znalazł opuszczony stary dom, a po kilku dniach kopania nic nie znalazł. Poddał się i wrócił do pracy, ale w koszyku z paragonami w sklepie spożywczym znalazł kolejną notatkę. Notatka brzmiała: „Kopanie nie jest tym, co cię do tego zaprowadzi. To, czego szukasz, jest pod domem. Idź do salonu i zajrzyj pod dywan.

Karl wrócił do starego domu i znalazł tajną skrytkę z 50 000 $ w środku, wraz z kolejną notatką, która ujawniła, że ​​​​pieniądze zostały zebrane dla zmarłej wnuczki.

Karl chciał podzielić się wiadomością z panią Jones, ale kiedy poszedł do jej domu, znalazł notatkę informującą, że się przeprowadziła. Zdał sobie sprawę, że to pani Jones przez cały czas zostawiała banknoty i pieniądze jemu i jego rodzinie. Był głęboko poruszony jej dobrocią i nadal był wdzięczny za jej pomoc i przyjaźń.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: