„Już 19 lat”: jak wygląda jedyna córka piosenkarki Nelly Furtado jako nastolatka

Dziewczyna została nazwana na cześć karaibskiej wyspy

Jedyny spadkobierca gwiazdy osiągnął pełnoletność. W tym roku Nevis obchodzi 20. urodziny.

Nelly Furtado miała za sobą dwa małżeństwa. Artystka spędziła cztery lata ze swoim pierwszym mężem, instrumentalistą Jasperem Gahanią, i urodziła uroczą córeczkę Nevis. Dziewczynka została nazwana na cześć karaibskiej wyspy, na której para spędziła miesiąc miodowy. Małżeństwo zakończyło się wkrótce po urodzeniu dziecka.

Aktorka jest przyzwyczajona do robienia wszystkiego sama, w tym do wychowywania swojej jedynej córki, która w tym roku kończy 20 lat. Nevis często towarzyszyła matce w trasach koncertowych i spędziła dzieciństwo w muzycznym środowisku.

Dziś dziewczyna prowadzi autonomiczne życie, do którego nie jest przyzwyczajona. Nelly Furtado urosła w siłę dzięki samotnemu wychowywaniu dziecka. W połowie lat 2000. przyznała, że ​​jest teraz „ze stali”. „Jestem mamą”. Byłem w ruchliwych restauracjach i małe dziecko rzuciło mi jedzenie w twarz. W tej wycieczce towarzyszy mi moje dziecko. „Jedziemy autobusem, a ona ma własną sypialnię, w której bawimy się jej zabawkami” – wyjaśniła piosenkarka, gdy jej córka miała zaledwie trzy lata.

Furtado poślubił urodzonego na Kubie inżyniera dźwięku Demasio Castellóna w 2008 roku. Małżeństwo trwało ponad osiem lat, zanim zakończyło się rozwodem. Zwykłe dzieci w rodzinie Nelly i Demasio nie pojawiły się.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: