„Miłość od pierwszego wejrzenia” związek Gwyneth Paltrow z Bradem Pittem i Benem Affleckiem

Oprócz swoich talentów na ekranie słynie z romantycznego życia

Aktorka jest dobrze znana, ponieważ w latach 90. była uważana za dziewczynę „To”. Znana jest z nagrodzonej Oscarem roli w „Zakochanym Szekspirze”. Oprócz swoich talentów na ekranie jest dobrze znana ze swojego romantycznego życia, spotykała się z kilkoma znanymi mężczyznami, w tym z Pittem i Affleckiem. Aktorka zagłębia się w swoje życie miłosne, ujawniając nawet, kto najlepiej całuje.

Paltrow urodziła się w rodzinie składającej się z ojca producenta i reżysera oraz matki aktorki. 50-letnia aktorka jest uważana za jedną z najbardziej uznanych aktorek Hollywood, występując w chwalonych przez krytyków filmach, takich jak „Utalentowany pan Ripley”, „Se7en” i innych. Występowała także w filmach Marvela, w tym w serialu „Iron Man”.

W 2003 roku aktorka wyszła za mąż za wokalistę Coldplay, Chrisa Martina, i para ma dwoje dzieci, dziewczynkę i chłopca. Rozwiedli się w 2016 roku, a Gwyneth poślubiła producenta Brada Falchuka.

Jednak aktorka miała intrygujące życie seksualne przed wszystkimi swoimi małżeństwami. Niedawno udzieliła wywiadu w podcaście „Call Her Daddy” i została zapytana o mężczyzn, z którymi spotykała się w przeszłości. Podczas rozmowy omówiła swój związek z Pittem, nazywając go „wielką miłością od pierwszego wejrzenia”. Twierdziła, że ​​była uszczęśliwiona, gdy Pitt się oświadczył. Jednak dla pary skończyło się to, zanim się zaczęło.

Przyznała, że ​​chociaż było to właściwe, była załamana tym, jak to wszystko skończyło się z Pittem. Pozostają doskonałymi przyjaciółmi, a Paltrow powiedziała niedawno w swoim programie Goop, że „on jest cudowny” i że go podziwia.

Podczas podcastu aktorka wystąpiła w zabawie „Brad czy Ben”, w której zdradziła szczegóły swoich relacji z obydwoma znanymi aktorami. Zapytana, kto jest najbardziej romantyczny, odpowiedziała Pitt; zapytana, kto najprawdopodobniej ją rozśmieszy, odpowiedziała, że ​​Ben.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: