„Niesamowita niespodzianka”: australijski pies miał jednocześnie 19 szczeniąt, zaskakując swoich właścicieli

Wkrótce cały świat dowiedział się o tym psie

Pies z Australii ustanowił zupełnie nowy krajowy i światowy zbiór, a nowi właściciele domów szczeniąt przybyli tutaj, aby zabrać ich osiem, dziesięć, a nawet dwanaście. Pies miał na imię Mina i ona lub on ślubował, że prędzej czy później spełni swoją obietnicę.

Właścicielka Miny, Diana, była zdumiona, gdy odkryła, że ​​jej pies dostarczył 19 cukierków. Jak każdy właściciel zwierzaka dodatkowo przez cały okres ciąży zabierała swojego psa na badanie do weterynarza.

Właściciel poinstruował, że podczas porodu coś poszło nie tak i Mina rodziła szczenięta jedno po drugim i sprawiała wrażenie odsuniętej od ukończonej. Wcześniej weterynarze wykonali wiele prześwietleń i wykazali, że w miocie będą po prostu 4 szczenięta.

Diana dodatkowo pouczyła, że ​​Mina miała poród trwający 13 i pół godziny i urodziła szesnaście szczeniąt. Jednak to nie jest szczyt. Dodatkowe dwa szczenięta urodziły się nieco później.

Historia stała się standardowa natychmiast po jej ujawnieniu i wiele osób podróżowało po całym kraju, aby zabrać szczenięta. A my chcemy tylko, aby niemowlęta miały szczęście i były lubiane przez właścicieli domów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet