„Jak 12-letni nastolatek”: sieć omawia losowe zdjęcie Jessiki Alby z plaży

Nikt nie może zaprzeczyć niesamowitej szczupłości Jessiki Alby. Aktorka często udowadnia to podczas swoich występów na planie.

Wygląda jednak na to, że aktorka posunęła się trochę za daleko w odchudzaniu. 40-letnia matka trójki dzieci, która jest jedną z najbardziej oszałamiających div Hollywood naszych czasów, już teraz wygląda jak nastolatka.

Może nie jest to takie oczywiste z odpowiednimi ubraniami, ale paparazzi przyłapali niedawno Jessicę i jej męża na plaży. Jej szczupłość jest już powodem do niepokoju. Nogi Alby są jak zapałki, a jej pośladki wydają się całkowicie nieobecne.

Fani i wielbiciele aktorki szybko zaczęli debatować, czy jej sylwetka jest godna pozazdroszczenia. Niektórzy twierdzą, że tak dobry wygląd w wieku 40 lat, a zwłaszcza posiadanie trójki dzieci, to pewnego rodzaju magia, której wielu Jessica może tylko pozazdrościć. Inni twierdzą, że nieustanna dieta Alby zrujnowała jej doskonałą formę, a szczupłość nie zawsze równa się urodzie.

Przypomnijmy: gwiazda przestrzega prawidłowego odżywiania i często stosuje ekspresową dietę „3+2+1”, opracowaną przez trenera z Hollywood. „Moje śniadanie to omlet z 2-3 białek jaj i płatków owsianych z jagodami lub owoców lub jagód lub twarogu z brzoskwiniami. Na obiad jem kawałek chudego mięsa lub ryby z sałatką ze świeżych warzyw. Mój obiad składa się z kurczaka i brązowego ryżu” – powiedziała Jessica Alba.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: