„Znacznie lepiej niż na czerwonym dywanie”: styl Sharon Stone na codziennym spacerze

63-letnia aktorka jest naprawdę wyjątkowa

Wielu celebrytów, którzy wyglądają oszałamiająco na czerwonym dywanie, nigdy nie rozpoznałbyś w prawdziwym życiu. Co się dzieje z całym pięknem, przepychem i blaskiem?

Istnieją jednak wyjątki. 63-letnia Sharon Stone jest niewątpliwie jedną z nich.

Aktorka „Nagiego instynktu” jest przeciwna chirurgii plastycznej i zastrzykom. Sharon wierzy, że kluczem do piękna jest pewność siebie. Zachęca kobiety do zaakceptowania siebie takimi, jakimi są i do tego, by nie bały się starzenia.

Więc Stone wygląda tak samo uroczo w prawdziwym życiu, jak na czerwonym dywanie. A może nawet lepiej. W końcu diva ma niesamowity gust, a casualowe eleganckie ubrania dodają jej urody i młodości. Jeśli chodzi o kosmetyki, ta blond piękność bez niej wydaje się bardziej świeża i intrygująca.

Fani Sharon otrzymali ostatnio kolejny dowód na to. Piosenkarka została sfotografowana przez paparazzi podczas spaceru po Toskanii i późniejszego spotkania z przyjaciółmi.

Prosta biała koszula, spodnie w najmodniejszym kolorze i kroju sezonu, białe buty i pudrowa marynarka – prostota i elegancja w jednym. Aktorka postawiła na prosty makijaż, jedynie nakładając róż na policzki.

Fani pokochali wygląd aktorki, jej niesłabnącą urodę i młodość. I sugerujemy przypomnieć sobie, jak gwiazda wyglądała, gdy była młodsza.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: