Pies pobił rekord: ten niesamowity pies urodził jednocześnie 22 szczenięta

Jej historia zadziwiła cały świat

Australijscy weterynarze byli zszokowani, widząc, jak pies rodzi 22 szczenięta. Dla wszystkich było to zaskakujące, ponieważ spodziewali się, że będzie miała tylko 12. Niemniej jednak pozostali postanowili zaszokować ich swoim przybyciem.

Identyfikatorem naszego natychmiastowego bohatera jest Shein. Walczyła aż do szczytu, dając życie wszystkim swoim niemowlętom. Przez cały czas przebywała pod solidną opieką weterynarzy i miała zapewnioną opiekę lekarską oraz wszystkie wymagane kwestie, aby naprawdę poczuć spokój.

Trwało to tylko 40 minut, a wszystkie z 22 szczeniąt były według jej wyglądu. Na szczęście teraz Shein mieszka w rodzinie zastępczej razem ze swoimi niemowlętami i ma wszystko, czego potrzebuje. Dostała ogromne prawdopodobieństwo, że będzie mogła opiekować się swoimi nowonarodzonymi szczeniętami w ciepłym i wygodnym miejscu.

Teraz ta wspaniała rodzina czuje się dobrze i jest otoczona miłymi i troskliwymi osobami. Weterynarze uważnie ich obserwują, aby upewnić się, że wszystko było z nimi zadowolone.

Na szczęście wszystkie są zdrowe i potężne, więc po osiągnięciu odpowiedniego wieku zostaną oddane do adopcji.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: