„Najsłodsze rodzeństwo”: psie siostry, które lubią pozować do zdjęć

Wiedzą, jak prawidłowo modelować

Cees Bol i Hanneke mają tyle szczęścia, że ​​mają takie urocze zwierzaki, które są gwiazdami sieci. Ich wspaniałe zdjęcia kuszą cały świat, miejsce, które pozują w kilku przyciągających uwagę warunkach.

Para postanowiła cały czas robić im zdjęcia, gdy zauważyli, jak ludzie zareagowali, gdy ich zdjęcia zostały po raz pierwszy udostępnione w mediach społecznościowych.

Z pewnością jedną z nich jest Sophie, która została adoptowana przez parę kilka lat temu i była ich pierwszym zwierzakiem. Później dołączyła do nich druga Sara i tak stały się kochającymi siostrami.

Teraz te piękności są nierozłączne i w żaden sposób nie odchodzą od siebie. Spędzają całe dnie razem i mogą nie myśleć o swoim życiu na boku.

Ze swoich nieprawdopodobnych wizerunków są w kilku parkach, nad brzegiem morza, w domu, w lesie i wszędzie tam, gdzie naprawdę czują się komfortowo.

Wyglądają jak bliźniaki i cały czas pozostają w centrum uwagi jednostek. Lubią życie modelek i nie wahają się pozować do przyciągających uwagę zdjęć.

Właściciele domów czerpią przyjemność z posiadania ich w każdym miejscu, ponieważ wiedzą, że ludzie je kochają i każdego dnia czekają na zupełnie nowe mieszkanie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet