„Tragiczne piękno Oslo”: najsmutniejszy i najbardziej ukochany kot w Internecie

Wygląda na to, że nikt nie może bawić tego kota

Poznaj Oslo, najsmutniejszego kota na świecie, który jest dobrze znany w mediach społecznościowych ze swoich wspaniałych rysów twarzy. Kot wydaje się regularnie przygnębiony i zdenerwowany w wyniku śladów na twarzy. To naprawdę zabawne, niezależnie od faktu, że wiele osób wyobraża sobie, że ma tak wiele problemów.

Jego właściciel Zeynep otworzył dla niego konto na Instagramie z tytułem oslogot99problems. Przy tak wielu problemach kotek przez cały czas wydaje się nieszczęśliwy. Niestety, nikt nie zdaje sobie sprawy z jego bólu, więc wszystkie jego problemy pozostają nierozwiązane.

Początkowo jego właściciel dodatkowo uważał, że jego problemy były główną przyczyną jego nieszczęśliwego wyglądu, jednak potem zdał sobie sprawę, że znamiona na jego twarzy nadają mu tragiczny rys.

Gdy tylko zabrała Oslo do weterynarza, dostała zadanie stworzenia strony internetowej na Instagramie dla wspaniałego kotka. Dziewczyna postanowiła spróbować odnieść sukces. Po krótkiej chwili mały kotek zebrał dużą liczbę obserwujących.

W rezultacie teraz Oslo jest gwiazdą internetową, a jego urocza buźka zachwyca wiele osób. Pomimo tak tragicznego wyglądu, kociak jest bardzo zabawny i energiczny. Lubi poznawać nowych towarzyszy z różnymi kotami i innymi ludźmi. Jest bardzo towarzyski, kochany i oddany.

Oslo wszędzie podąża za swoją właścicielką i nie zostawia jej samej nawet na sekundę.

Czuje, czy jego ukochany człowiek jest ponury, czy szczęśliwy. Rozumie wszystkie jej emocje i jest w stanie pomóc jej w każdej drobnej sprawie.

Posiadanie tak uroczego zwierzaka jest absolutnie
dobre dla właściciela i lubi spędzać z nim dużo czasu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: