„Pies z dwoma nosami”: ten szczeniak zaskoczył cały świat swoją wyjątkowością

Jego życie przybrało inny obrót po adopcji

Poznaj Toby’ego, sympatycznego owczarka australijskiego, który miał trudne życie, jednak po adopcji jego życie uległo bezpośredniej zmianie. Jego wyjątkowość stała się zauważalna i dzięki temu jest teraz dość dobrze znany w mediach społecznościowych.

Grupa ratunkowa znalazła go błąkającego się po ulicach Fresno w Kalifornii. Uratowali go przed eutanazją. Choć w tej chwili ludzie krytykowali jego niezwykły wygląd, biorąc pod uwagę, że był chory, teraz cały świat jest tego świadomy i kocha go za to.

Toby ma dwa nosy i to go zupełnie różni od innych. Cały czas pozostaje w centrum uwagi i okazało się to dla niego bonusem.

Todd, wychowanek, który trafił do schroniska, aby zdecydować się na zwierzaka, został ujęty spojrzeniem Toby’ego, kiedy po raz pierwszy go zauważył. Rzucił się na przyjęcie słodziaka i po krótkiej chwili był już w swoim nowym domu.

Na początku Todd zabrał go do weterynarza, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku i jego samopoczucie. Na szczęście weterynarz wiedział, że Toby jest całkowicie zdrowy, a jego dwa nosy nie mogą mu przeszkadzać w pełni życia.

Chociaż wiele osób unika adopcji takich nieznanych istot, prawda jest taka, że ​​będą one miały wyższe osobowości niż osoby dziwne.

Nasz Toby też może być bardzo lojalny i kochający, więc jego właściciel jest bardzo szczęśliwy, że ma po sobie tak kochanego zwierzaka i współczującego kumpla.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: