„Kot wiedział, co robi”: przebiegły kot znalazł się idealnym właścicielem

Właścicielka podzieliła się swoją historią w sieciach społecznościowych

Kiedy Lara wróciła do domu z przyjemnego spaceru z psem, zauważyła na balkonie zabłąkanego kotka. Pani była zdumiona odwagą kota, jednak była o wiele bardziej oszołomiona, gdy zwierzę zaadoptowało ją do swojego domu.

Chociaż Lara nie miała zamiaru adoptować kota, nie mogła pozostać obojętna w stosunku do biednego stworzenia i wpuścić go do domu, ponieważ klimat się pogarszał.

Nie wiedziała nic o kotku: może miał właścicieli domów, którzy próbowali go znaleźć. Mimo to dziewczyna postanowiła się nim zaopiekować i jest to idealna determinacja w życiu.

Lara nadała mu imię Bines i oferowała posiłki oraz wygodny materac. Znała proste metody zachowania kotów, w wyniku czego miała 27 lat wcześniej jeszcze jednego kota o imieniu Tom, który mieszkał z nią przez kilka lat.

Chociaż Bines nabył każdą część, jakiej chciał, miał pewne problemy ze zdrowiem i potrzebował pomocy medycznej.

Właścicielka zamieściła swoją historię w mediach społecznościowych, mając nadzieję, że dostanie pomoc w leczeniu kota, ponieważ nie zdążyła za nie zapłacić.

Reakcja nie była spóźniona i po krótkiej chwili wolontariuszka schroniska namawiała właścicielkę do pomocy i zgodziła się zapłacić za kocie lekarstwo.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: