„Czy ona nie jest idealna?”: Supermodelka Kendall Jenner bez Photoshopa

Kendall wyróżnia się niezwykłym wyglądem i niesamowitą sylwetką

Kendall jest powszechnie uważana za najbardziej atrakcyjną z sióstr Kardashian-Jenner.

Nie bez powodu jest jedyną członkinią słynnej rodziny, która zarabia miliony dolarów jako supermodelka, a nie gwiazda reality show czy modowa influencerka. Co więcej, przez wiele lat z rzędu była uznawana przez magazyn Forbes za najbardziej rozchwytywaną modelkę, znacznie wyprzedzając ikony wybiegów, takie jak Bella Hadid i Irina Shayk.

Kendall wyróżnia się niezwykłym wyglądem i niesamowitym ciałem. Można śmiało powiedzieć, że supermodelka bacznie przygląda się swojej sylwetce. Jenner ma swój własny program treningowy, który obejmuje 13 ćwiczeń (głównie deski i skręty, a także unoszenie nóg). Kendall stwierdziła w wywiadach, że jej trening zajmuje jej tylko 11 minut dziennie. Co więcej, nie wyklucza żadnej innej aktywności fizycznej, programów na siłowni ani odpowiedniego odżywiania.

Jednocześnie fani rzadko widują Jennera w kostiumie kąpielowym bez montażu. A teraz paparazzi przyłapali dziewczynę na wakacjach na jachcie ze swoim chłopakiem Davinem Bookerem. Kendall miała na sobie małe bikini, więc jej sylwetka była wyraźnie widoczna.

Kendall z ich perspektywy jest po prostu idealna. Jednak krytycy zaczęli narzekać: dziewczyna jest naprawdę szczupła, ale jej mięśnie są widoczne. W tym tempie modelka wkrótce będzie chuda i gruba.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: