Daleko od perfekcji. Czym różni się sylwetka Cardi B. w prawdziwym życiu i na Instagramie?

Trudno nazwać Cardi B. nieśmiałą. Już teraz trudno zaskoczyć fanów gwiazdy, ponieważ nie boi się ona pokazywać swoich kuszących kształtów w odsłoniętych ubraniach lub w ogóle bez nich.

Dość powiedzieć, że jej strój kąpielowy jest prawie niewidoczny pod formami i tatuażami na jej ciele. Szczerze mówiąc, niektóre osoby nadal potrafiły zidentyfikować górę zestawu, ale to, co stało się z dnem, pozostaje tajemnicą.

A jaki strój zakłada Cardi B na imprezy? Kiedy empatyczna raperka przyłapała się na imprezie z gwiazdami i opublikowała zdjęcie subskrybentom, pierwszą myślą większości obserwatorów było to, że piosenkarka po prostu zapomniała założyć dolną połowę kostiumu. Wygląda na to, że ma na sobie tylko przycięty top Dior i czapkę Dior.

Jeśli jednak przyjrzysz się uważnie, zauważysz, że piosenkarka ma na sobie legginsy. Wyglądały jak cienkie, cieliste rajstopy i można było przez nie wszystko przejrzeć.

Krzywe Cardi można uznać za nadmiernie bujne. Niemniej jednak dorównuje Kim Kardashian ze smukłą talią, zaokrąglonymi pośladkami i dużym biustem. Niektórzy ludzie nie lubią takich kobiet, ale większość facetów uważa ją za niesamowicie atrakcyjną.

Jednak, jak się okazało, artystka ma tylko takie praktyczne ideały na swoim „Instagramie” (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji). Cardi B została zauważona na ulicy przez paparazzi. Nie ma obaw co do talii gwiazdy, ponieważ jest teraz w ciąży. Internauci wyrazili jednak poważne zaniepokojenie pośladkami i nogami rapera. W obcisłych dżinsach tyłek i uda gwiazdy wydają się ogromne, a jej nogi wydają się znacznie krótsze, niż się spodziewaliśmy.

Jednak te kształty mogą być lepsze niż w pełni płaski „tył”. Oto kilka celebrytów, których ciała są diametralnie różne od Cardi B.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: