„Wciąż szczęśliwy uśmiech na jej twarzy”: to urocze dziecko prawie nigdy się nie urodziło z powodu dziwnego znamię

Jest po prostu najszczęśliwszym dzieckiem na świecie!

Znamiona są wyjątkowe, a czasem nawet śmiertelne. W końcu pozostają na zawsze w życiu człowieka. Czasami ludzie ze znamionami wydają się obcy innym, ale w rzeczywistości są naprawdę wyjątkowi i wyjątkowi.

Ta historia opowiada o małej dziewczynce o imieniu Winry. Urodziła się ze znamię, które czyni ją wyjątkową.

Nicole Lucas Hall jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – Ashera i Winry. Winry to 13-miesięczna dziewczynka. Urodziła się ze znamieniem, które zajmowało prawie jedną czwartą jej twarzy. Nicole nigdy nie zapomni pierwszej chwili, gdy ona i jej mąż zobaczyli swoją córkę. Nigdy nie widzieli tak ogromnego znamienia i martwili się o jej bezpieczeństwo.

„Na początku myślałem, że to siniak. Wtedy zdaliśmy sobie sprawę, czym tak naprawdę jest. Wyglądało to bardziej jak kret” – wspomina Nicole.

Rodzice bali się, że to coś bardzo niebezpiecznego. Ale lekarze szybko wszystko im wyjaśnili. Mała Winry urodziła się z rzadkim wrodzonym znamię melanocytowe. Nie zagraża to zdrowiu dziecka i ma charakter czysto estetyczny.

Chociaż dziecko było zdrowe, Nicole nadal martwiła się o swoją przyszłość. Zaczęła używać platform internetowych do promowania świadomości i zachęcania innych, że bycie innym to także supermoc.

Jej ogromne znamię jest dla wielu zaskoczeniem i czymś, co widzą po raz pierwszy. Dlatego Nicole lubi udostępniać swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, aby ludzie przyzwyczaili się do różnych wyglądów.

Zdrowie i szczęście dziecka jest priorytetem dla jej rodziców. Wymaga szczególnej opieki, a jej mama robi wszystko jak należy. Nicole nie jest jednak sama.

Winry ma również starszego brata, który bardzo troszczy się o swoją wyjątkową siostrę. Każda mała dziewczynka potrzebuje troskliwego starszego brata, który będzie ją chronił, a Winry jest szczęściarą. Nicole jest przekonana, że ​​jej syn jest zupełnie nieświadomy tego, że jego siostra jest inna. Oczywiście wie, że jego siostra ma ogromny pieprzyk na twarzy, ale nie uważa tego za różnicę. Kret nie różni się niczym od jego różnych kolorów oczu.

Winry jest pierwszą osobą w swojej rodzinie, która ma to znamię i jest z tego powodu szczęśliwa. Nicole mówi, że promienieje radością, sprawiając, że wszyscy się uśmiechają i ją kochają. „Jest po prostu najszczęśliwszym dzieckiem, jakie kiedykolwiek widziałam!”, mówi Nicole.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: