„Kocham w niej wszystko”: mała dziewczynka wita swoje nowonarodzone rodzeństwo z czułością

Pojawienie się dziecka to radość dla całej rodziny

Każdy z niecierpliwością oczekuje spotkania z najnowszym nabytkiem na świecie, a zwłaszcza z najstarszym dzieckiem, które stanie się jego towarzyszem na całe życie.

Tiffany, młoda dziewczyna, wita swoją nowo narodzoną kuzynkę, Marly Rose. Kiedy po raz pierwszy trzyma maleńki pakunek w ramionach, ogarnia ją wzruszenie. Łzy napływają jej do oczu, gdy pielęgnuje bliskość, jaką czuje z Marly, i wszystko, co może o niej powiedzieć, to: „Kocham w niej wszystko”.

Bree Miller z Kalifornii jest matką Tiffany, która przyprowadziła córkę, aby przedstawić ją reszcie rodziny i uchwycić ten moment na filmie. Jednak nigdy nie spodziewała się, że Tiffany zareaguje tak emocjonalnie.

Tiffany mocno tuli Marly, chroniąc ją, podczas gdy dziewczynka spokojnie śpi w ramionach starszego kuzyna. Naturalny sposób, w jaki Tiffany troszczy się o swojego kuzyna, wskazuje, że więź między tymi dwoma kuzynami będzie wyjątkowa.

Dzieląc się tym pamiętnym momentem na swoim koncie na Instagramie, @chefbreemiller, Bree Miller pisze: „Możesz się rozerwać… Tak się dzieje, gdy po raz pierwszy spotykasz swojego nowego małego kuzyna, a emocje biorą górę!”

Wspaniale jest być świadkiem takiej miłości wyrażanej przez małe dziecko. Bez wątpienia ta dwójka zostanie najlepszymi przyjaciółmi!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: