„Ratowanie życia psa”: mężczyzna znalazł chorego labradora i uratował mu życie

Poświęca dużo czasu na ratowanie potrzebujących zwierząt

Osoba o imieniu Takis z Grecji prowadzi schronisko dla zwierząt i traktuje ratowanie zwierząt jako pracę swojego życia. Poświęca mnóstwo czasu i środków na ratowanie zwierząt w potrzebie.

Pewnego dnia powiedziano mu, aby nie marnował psa ze sterty śmieci i zrozumiał, że powinien działać szybko, aby pomóc rannemu zwierzakowi. Zwierzę było ranne i cierpiało, ale bez względu na to machała ogonem, kiedy zrozumiała, że ​​Takis jest tam, by jej pomóc.

A kiedy Takis w końcu ją uratował, wydawało się, że się uspokoiła. Najwyraźniej uwielbiała przebywać w skrzyni ratunkowej, ponieważ uważa ją za bezpieczne i wygodne miejsce, zwłaszcza po porzuceniu jej w śmietniku.

Takis karmił ją i opiekował się nią, po czym nazwał ją Luna. Chociaż początkowo był to powolny przebieg, był w stanie całkowicie zająć się zwierzakiem w ciągu kilku tygodni.

A życie Luny zaczęło się rozwijać.

Takis dodatkowo odkrył wieczną rezydencję dla Luny. Jej nowi właściciele zabrali ją do Niemiec i Takis bardzo się ucieszył, że będzie mogła teraz wieść życie pełne czułości i przywiązania, na które zasługuje każdy psiak.

Takis dodatkowo musi być omówiony w tej historii. On ratuje wszystkie zwierzęta z jego dobroci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: