„Cieszy się swoim wiekiem”: 60-letnia Jody Foster na co dzień emanuje młodzieńczą energią

Fani byli zaniepokojeni, kiedy zaczęła tracić swój urok

Około półtora roku temu fani Jodie Foster zaniepokoili się, gdy wydawało się, że ich ulubiona gwiazda traci swój urok. Jej ciało wydawało się mniej zdefiniowane, a na twarzy widać było widoczne oznaki starzenia, takie jak zmarszczki.

Jednak zdolność Jodie Foster do przeciwstawiania się skutkom czasu jest dobrze strzeżoną tajemnicą. Pewne jest, że teraz wygląda jeszcze piękniej i młodziej podczas codziennych wyjść niż kilka lat temu, kiedy spacerowała po czerwonym dywanie.

Paparazzi niedawno sfilmowali 58-letnią aktorkę, gdy robiła zakupy z synem w Nowym Jorku. Wygląd Jodie wymyka się jej wiekowi, a pod względem młodzieńczego wyglądu przewyższa wykonawców o połowę młodszych.

Pomimo obaw jej fanów, Jodie Foster podchodzi do swojego wieku z filozoficznym spojrzeniem. Reprezentuje piękno przeżytych lat i naturalne różnice w wyglądzie, które się z tym wiążą.

„Chciałabym starzeć się z wdziękiem na ekranie, tak jak Katharine Hepburn” — wyznała kiedyś Foster. „Doceniam swój wiek. Za żadne pieniądze nie wróciłbym do dwudziestki. Ten wiek jest pełen niepokoju i strachu i nie warto w nim żyć. Kobiety po pięćdziesiątce są niezaprzeczalnie bardziej fascynujące niż te po dwudziestce. Żyjemy dłużej, jesteśmy bardziej pewni siebie. Udawanie zniechęcenia lub niewiedzy, martwienie się o bycie fajnym, nie ma już żadnego znaczenia. Akceptacja tego, kim jesteś, to ogromna zaleta”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: