„Najkrótszy model świata”: ten wyjątkowy model był wyśmiewany w szkole

Żadne Upokorzenie ani brzydkie słowa Nigdy nie złamały jej pewności siebie

Amerykanka Dru Presta była prześladowana przez rówieśników ze względu na swój wzrost. Dru jest obecnie popularną modelką i blogerką, która udowodniła światu, że nie ma rzeczy niemożliwych.

27-letnia piękność mierzy zaledwie 102 cm. Obozrevatel zauważa, że ​​nie powstrzymuje jej to przed pojawianiem się dla fotografów mody, robieniem zdjęć w bieliźnie, a nawet nago.

Presta jako dziecko znosiła okrucieństwo swoich kolegów z klasy i mężczyzn na podwórku. Była jedynym członkiem swojej rodziny, który urodził się z karłowatością. Ludzie z achondroplazją byli rzadkością w małym miasteczku, w którym dorastała „calowa dziewczyna”, więc niewielu rozumiało, przez co przechodzi biedny Drew. „Śmiali się ze mnie i dali mi obraźliwe przezwiska”. Kpili ze mnie i dali mi okrutne przezwiska, ponieważ byłem niezapomnianą postacią” – wyjaśnił model.

Ale żadne upokorzenie ani brzydkie słowa nie złamią Presty. Nawiasem mówiąc, jej krewni nie spieszyli się z obroną małego Dru, więc zdecydowała się uciec z miejsca, w którym nie zostanie zaakceptowana taka, jaka jest. Gdy dorosła, przeniosła się do Los Angeles i zaczęła pracować jako modelka, aby rzucić wyzwanie standardom piękna w branży modowej i zainspirować innych, którzy stoją przed podobnymi wyzwaniami, do realizacji swoich aspiracji.

„Chcę, aby wszyscy byli akceptowani w świecie mody. Chcę, aby każdy mógł chodzić po wybiegu tak jak każda modelka – czy to na wózku inwalidzkim, czy o kulach” – dzieli się pięknością na swoim blogu. „Swoimi zdjęciami modelki chcę udowodnić, że można być sexy w każdym rozmiarze. Możesz być bardzo wysoki, średniego wzrostu lub mieć zaledwie 1 metr wzrostu, a mimo to możesz być seksowny i uroczy” – wyjaśnia Presta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: