„Nie mógł powstrzymać łez”: Johnny Depp pojawił się na Festiwalu Filmowym w Cannes po raz pierwszy od 12 lat

Spotkał się z gromkimi aplauzami publiczności

Ogromne przyjęcie ze strony publiczności wprawiło aktora w zdumienie. Znany hollywoodzki gwiazdor, Johnny Depp, przeżył niezapomniany moment na prestiżowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie otrzymał niezwykłą siedmiominutową owację na stojąco.

Depp uświetnił uroczystość w Cannes, by wziąć udział w premierze filmu „Jeanne Dubarry”, w którym wcielił się w postać francuskiego króla Ludwika XV. To był jego pierwszy występ na tak znaczącym wydarzeniu od czasu szeroko nagłośnionego i skandalicznego rozwodu z aktorką Amber Heard, która trzy lata wcześniej oskarżyła go o przemoc domową.

Gdy Depp wstał, spotkał się z gromkimi brawami publiczności, które trwały nieprzerwanie przez zdumiewające siedem minut. Przytłoczony ciepłem ich przyjęcia, Depp nie mógł powstrzymać emocji i łzy napłynęły mu do oczu.

Na premierze była również obecna Maïwenn Le Besco, reżyserka filmu, która wcieliła się także w główną rolę Jeanne Dubarry, ulubionej towarzyszki Ludwika XV.

Warto zauważyć, że rola Ludwika XV w „Jeanne Dubarry” Johnny’ego Deppa oznaczała jego powrót na ekran po skandalicznym rozwodzie z Amber Heard. Po tym, jak Heard oskarżyła Deppa o przemoc domową, nękanie i niewierność w 2016 roku, aktorowi groziło rozwiązanie kontraktu i utrata kilku ról w znanych hollywoodzkich produkcjach. Jednak Maïwenn Le Besco pozostała niezłomna we współpracy z Deppem, będąc jedyną osobą, która kontynuowała z nim współpracę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet