„Zwróciła na siebie uwagę wszystkich”: odkrywcza sukienka Jennifer Lopez podczas uroczystości premiery jej albumu

Ku zaskoczeniu wszystkich, jej mąż nie mógł uczestniczyć w wydarzeniu

Wszystkie oczy były skupione na piosenkarce Lopez, która skradła światło reflektorów ze swoim urzekającym zestawem na imprezie inauguracyjnej. Zdjęcia i filmy z wydarzenia wywołały spore poruszenie.

We współpracy z głównym sprzedawcą detalicznym Revolve, kultowa gwiazda z powodzeniem stworzyła kolekcję kapsułową dla swojej marki, a świętowanie tego osiągnięcia było wydarzeniem, którego nie można przegapić.

Lopez zaprezentowała oszałamiającą kolekcję butów dla platformy internetowej Revolve, obejmującą szeroką gamę wzorów, od butów wysadzanych kryształkami po zwierzęce nadruki i akcenty z piór.

Z tej doniosłej okazji zrobiła wielkie wejście w prowokacyjnym stroju, który nie pozostawiał wiele wyobraźni. Wybór padł na kuszącą kreację Juliena Macdonalda, składającą się ze spódnicy z rozcięciem sięgającej do uda i odsłaniającego topu z urzekającym metalicznym efektem.

Oprócz jej uderzającego stroju, wspaniałe blond włosy Lopez były elegancko ułożone, co wymagało szczególnej uwagi. Przyjęcie uświetniły również swoją obecnością Chloe i Halle Bailey, a także Tiffany Haddish, która przyszła pogratulować Lopez jej niesamowitego osiągnięcia.

Ku zaskoczeniu wszystkich, mąż celebrytki nie mógł uczestniczyć w wydarzeniu, ponieważ przebywał w Austin na konferencji.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

A teraz, co sądzisz o śmiałym stroju gwiazdy na imprezie inauguracyjnej?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: