„Pierwsze publiczne wystąpienie”: 79-letni Robert De Niro pojawił się publicznie ze swoją młodą kochanką

Para w końcu pojawiła się razem na imprezie

Po raz pierwszy razem, hollywoodzki aktor Robert De Niro towarzyszył swojej dziewczynie, trenerce sztuk walki Tiffany Chen, na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Para wzięła udział w premierze filmu „The Flower Moon Killers” i imprezie Vanity Fair x Prada, gdzie chętnie pozowali do zdjęć. Na festiwalowym czerwonym dywanie 79-letni De Niro założył elegancki czarny garnitur, podczas gdy Chen wybrał skromniejszy strój, mając na sobie czarne spodnie i bluzę, uzupełnione turkusową torebką.

Robert De Niro był otwarty na temat swojego życia osobistego, ostatnio na początku kwietnia ujawnił, że został ojcem po raz siódmy. Jego córka, Gia Virginia, urodziła się jako córka trenerki sztuk walki Tiffany Chen, która jest o 34 lata młodsza od uznanego aktora. De Niro z dumą przedstawił światu swoją nowonarodzoną córkę.

Oprócz Gii Virginii De Niro ma sześcioro innych dzieci z poprzednich małżeństw. Jego pierwsza żona, Dianne Abbott, jest matką dwójki jego dzieci, adoptowanej córki Dreny i syna Rafaela.

Podczas swojego związku z Tookiem Smithem aktor miał bliźniaki, Juliana i Aarona, z pomocą zastępczej matki. Aktorka Grace Gaitauer, z którą De Niro był żonaty przez 21 lat przed rozwodem w 2018 roku, urodziła syna Elliota i córkę Hellen.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet