„Najdroższa rezydencja w Kalifornii”: Beyonce i Jay Z kupili dom za 200 milionów dolarów

Zwiedźmy razem luksusową rezydencję!

Nabywając luksusową rezydencję w szanowanej dzielnicy Paradise Cove w Malibu, muzycy dokonali godnej uwagi inwestycji w nieruchomości. Ten oszałamiający dom z widokiem na Ocean Spokojny wyróżnia się tym, że jest nie tylko najdroższą nieruchomością w Kalifornii, ale także drugą najdroższą w całych Stanach Zjednoczonych. Wybitna para władzy, Beyoncé i Jay Z, zapłaciła podobno zawrotną kwotę 200 milionów dolarów za nową siedzibę.

Przewyższając wszystkie inne rezydencje, z wyjątkiem centralnie położonego mieszkania w Nowym Jorku, którego wartość szacuje się na 238 milionów dolarów, prestiżowa rezydencja Malibu ma ogromną wartość. Poprzedni właściciel ma nadzieję sprzedać go za zdumiewające 295 milionów dolarów, co sugeruje, że Queen Bee i jej mąż podjęli sprytną decyzję finansową.

Podchodząc z wielką ostrożnością do poszukiwania nowego rodzinnego gniazda, para zdecydowała się na minimalistyczny projekt swojego nowego domu. Projekt powierzono znanemu japońskiemu architektowi Tadao Ando, ​​wcielając w życie wizję cenionego kolekcjonera sztuki Williama Bella, o czym donosi Just Jared.

Oprócz niedawnego przejęcia, Beyoncé i jej rodzina posiadają już posiadłość w dzielnicy Bel-Air w zachodniej części Los Angeles. Ta nieruchomość została zakupiona sześć lat temu za sumę 88 milionów dolarów.

Słynny piosenkarz i Jay Z cieszą się szczęśliwym małżeństwem od 2008 roku, poprzedzonym sześcioma latami zalotów. Razem są dumnymi rodzicami 11-letniej córki Blue Ivy i sześcioletnich bliźniaków, Sir i Rumi.

W tym roku Beyoncé dokonała niezwykłego wyczynu, stając się rekordzistką wszechczasów w Grammy Awards. Łaskawie przyjęła swoją 32. statuetkę, umacniając swój niezrównany talent i wpływy w przemyśle muzycznym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: