„Zmieniono na zawsze”: kobieta pokryła całe swoje ciało ponad 40 tatuażami

Nawet jej dzieci nie mogły jej rozpoznać

Siła przekształcania makijażu została żywo zademonstrowana przez artystkę i wizażystkę Gemmę Horner w programie „Transformacja”. Emocjonalny wpływ metamorfozy był ewidentny, gdy matka bohaterki odcinka, alternatywnej modelki Amy Smith, roniła łzy, podczas gdy jej najmłodszy syn jej nie rozpoznał.

Amy, dwudziestotrzyletnia Brytyjka, spędziła ostatnią dekadę na ozdabianiu swojego ciała tatuażami i kolczykami. W rzeczywistości zgromadziła pięćdziesiąt tatuaży, z których niektóre są wyraźnie widoczne na jej twarzy, obok tuzina kolczyków. Jej przedramiona i szyja są szczególnie ozdobione atramentem. Amy wykonała swój pierwszy tatuaż jako nastolatka, ale jej prawdziwa fascynacja sztuką ciała zaczęła się w wieku osiemnastu lat, kiedy zaczęła pracować w studiu tatuażu.

Pomimo wsparcia ze strony rodziny i przyjaciół, Amy często spotyka się z odrzuceniem, a nawet jawnym wyśmiewaniem ze strony innych. Mimo to jest zadowolona ze swojego wyglądu i postrzega tatuaż jako sposób na wyrażanie siebie i sztukę.

Udział Amy w telewizyjnym show był zarówno odważnym eksperymentem, jak i okazją do zobaczenia siebie bez swoich zwyczajowych tatuaży. Zdenerwowana, ale zdeterminowana, przeszła metamorfozę makijażu przeprowadzoną przez Gemmę Horner, która umiejętnie ukryła wytatuowane wzory, aby pasowały do ​​jej naturalnego odcienia skóry. Kilka godzin później nie tylko tatuaże były całkowicie ukryte, ale ogniste włosy Amy były również ułożone w eleganckie loki.

Pierwszą osobą, która była świadkiem nowego wyglądu Amy, była ona sama w lustrze. Kilka minut później pojawiła się w sąsiednim pokoju, gdzie czekali jej matka i ojczym. Ich reakcje odzwierciedlały się nawzajem — emocjonalna mieszanka uśmiechów i łez. Podczas gdy jej matka nazywała Amy piękną, sama młoda kobieta była zaskoczona. Poczuła dyskomfort, jakby stała twarzą w twarz z nieznajomym.

Po zakończeniu zdjęć Amy poszła odebrać dzieci z ogrodu, gdzie czekała na nią kolejna niespodzianka. Jej najmłodszy syn przeszedł tuż obok niej, nie rozpoznając matki bez tatuaży iz kręconymi włosami.

Film przedstawiający przemianę Amy zebrał liczne komentarze widzów, którzy w równym stopniu chwalili niezwykłą pracę Gemmy Horner, jak i urodę Amy, zarówno z tatuażami, jak i bez. Jednak Amy pozostaje niezłomna w swoim przekonaniu, że nie osiągnęła jeszcze swojego limitu tatuażu. Wyobraża sobie, że w przyszłości bez żadnych zastrzeżeń pokryje całe ciało tuszem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: