Megan Fox obnosiła się ze swoim wyboistym biustem w „nagiej” sukience i odmówiła zrobienia zdjęcia z narzeczonym na tej samej imprezie

Wydaje się, że w związku między aktorką a Machine Gun Kelly dzieje się coś dziwnego.

Po spekulacjach na temat zerwania zaręczyn z raperem Machine Gun Kelly, amerykańska aktorka Megan Fox po raz pierwszy pojawiła się na spotkaniu towarzyskim w Nowym Jorku.

Słynna gwiazda „Transformers” wzięła udział w uroczystości związanej z nowo wydanym wydaniem Sports Illustrated Swimsuit Issue 2023, gdzie pojawiła się na okładce. Fox zrobił niezapomniane wejście, przywdziewając przyciągający uwagę strój.

Megan, lat 37, zachwyciła widzów swoją „nude” dopasowaną sukienką z przezroczystymi wstawkami wokół brzucha i ramion. Jednak tym, co naprawdę przykuło wzrok wszystkich, był jej obszerny biust, który ledwo mieścił się w stroju.

Warto wspomnieć, że na tej samej imprezie obecny był także kochanek Megan, 33-letni raper Machine Gun Kelly. Co zaskakujące, para pojawiła się na czerwonym dywanie jak zupełnie obcy sobie ludzie. Pozowali fotografom osobno i zachowywali zauważalny dystans od siebie za kulisami imprezy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: