„Ludzie szaleją za nią”: jak dziś wygląda Oszałamiająca gwiazda „Twin Peaks”

Czy pamiętasz oszałamiającą Audrey Horne w serialu?

Sherilyn Fenn zyskała rozgłos dzięki zaangażowaniu w dwa znaczące projekty: zmysłowy melodramat Zalmana Kinga A Merger of Two Moons i oczywiście kultowy serial Twin Peaks. Od momentu, gdy zaszczyciła ekran w dziele Davida Lyncha, aktorka natychmiast zdobyła uwielbienie fanów. Ze swoim zniewalającym urokiem i ognistym wdziękiem brunetki, Sherilyn potrafiła zdobyć serca jednym spojrzeniem. Nic dziwnego, że w 1990 roku Us Magazine okrzyknął ją jedną z „10 najpiękniejszych kobiet na świecie”, tytułem tym ponownie obdarzył ją magazyn People w 1991 roku.

Niekonwencjonalne piękno Sherilyn wywodzi się z jej różnorodnego dziedzictwa, w którego żyłach płynie włoska, węgierska, irlandzka i francuska krew. Pomimo zaledwie kilku filmów erotycznych w swojej filmografii, jej udział w prowokacyjnym filmie „Helen in the Box” podniósł jej status w branży. Wiele znanych aktorek unikało tej roli, ale Sherilyn wykazała się ogromną odwagą i udowodniła, że ​​się myliły. Niestety, film spotkał się z zjadliwą krytyką krytyków i został uznany przez publiczność za zboczony.

Po tym niepowodzeniu kariera Fenna się pogorszyła. Większość filmów, w których zagrała, otrzymała niskie oceny, czemu towarzyszyły niefortunne relacje w życiu osobistym. Jej najbardziej znaczący romans był z Johnnym Deppem pod koniec lat 80. Młodzi aktorzy poznali się na planie filmowym i pozostali razem przez ponad trzy lata, dopóki główny symbol seksu w Hollywood nie zakochał się w kimś innym.

Następnie Fenn poślubił muzyka Toulouse Holliday i urodziła syna w 1993 roku. Jednak ich małżeństwo zakończyło się w połowie lat 90-tych. Na początku XXI wieku Sherilyn zaczęła spotykać się z Dylanem Stewartem, aw wieku 42 lat w 2007 roku powitała na świecie swojego syna, Christiana.

Chociaż Sherilyn jest obecnie singielką, często wspomina swoją pierwszą miłość, Johnny’ego Deppa, uważając ten związek za jeden z najszczęśliwszych w jej życiu. Teraz ma 58 lat i poświęca się rodzicielstwu, jodze i duchowemu oświeceniu. Jej wygląd ewoluował, z głębokimi zmarszczkami i matową cerą, ale zaakceptowała siebie taką, jaka jest, zachowując swój ponadczasowy urok.

Sherilyn Fenn, kobieta pełna głębi i odporności, nadal emanuje wyjątkowym urokiem, odzwierciedlając jej akceptację życiowych zmian. Chociaż jej wygląd fizyczny mógł się zmienić, jej wewnętrzne piękno i staromodny urok pozostają nietknięte.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: