Nagie ramiona, prześwitujący gorset i zalotny wygląd: Drew Barrymore pojawił się na rozdaniu nagród dla aktorów komediowych

Robiąc wielkie wejście, 48-letnia hollywoodzka aktorka, Drew Barrymore, urzekła widzów swoim oszałamiającym, całkowicie czarnym strojem. Rozpoczynając karierę w wieku 11 miesięcy, Drew dorastała w centrum uwagi, znosząc wyzwania związane z byciem częścią znanej rodziny showbiznesu i osobą publiczną. Stawiała czoła swoim zmaganiom, w tym walkom z uzależnieniem, depresją i czasem spędzonym na rehabilitacji. Wyszła jednak zwycięsko, pokonując nałogi i prosperując w życiu osobistym.
Drew emanowała ponadczasową elegancją, występując w Kennedy Center w Waszyngtonie, by wesprzeć 56-letniego Adama Sandlera, który odbierał prestiżową nagrodę Marka Twaina w dziedzinie komedii. Decydując się na czarną sukienkę, emanowała blaskiem dzięki projektowi odsłaniającemu ramiona, przezroczystym wstawkom i kaskadowej spódnicy do podłogi. Gorset zdobiła delikatna kwiecista koronka, której dopełnieniem była urocza kokardka na szyi. Aktorka z dumą zaprezentowała swój żywy wygląd, pozując na czerwonym dywanie. Uzupełniając swój zestaw, Drew ozdobiła się obszernymi kolczykami ozdobionymi błyszczącymi kamieniami, wyrafinowanym zegarkiem i przyciągającymi wzrok pierścionkami. W zeszłym roku rozwiodła się ze swoim trzecim mężem, dodając do swojego wyglądu powiew odzyskanej niezależności, podkreślony przez lakierowany pasek i filigranową kopertówkę.Drew emanowała ponadczasową elegancją, występując w Kennedy Center w Waszyngtonie, by wesprzeć 56-letniego Adama Sandlera, który odbierał prestiżową nagrodę Marka Twaina w dziedzinie komedii. Decydując się na czarną sukienkę, emanowała blaskiem dzięki projektowi odsłaniającemu ramiona, przezroczystym wstawkom i kaskadowej spódnicy do podłogi. Gorset zdobiła delikatna kwiecista koronka, której dopełnieniem była urocza kokardka na szyi. Aktorka z dumą zaprezentowała swój żywy wygląd, pozując na czerwonym dywanie. Uzupełniając swój zestaw, Drew ozdobiła się obszernymi kolczykami ozdobionymi błyszczącymi kamieniami, wyrafinowanym zegarkiem i przyciągającymi wzrok pierścionkami. W zeszłym roku rozwiodła się ze swoim trzecim mężem, dodając do swojego wyglądu powiew odzyskanej niezależności, podkreślony przez lakierowany pasek i filigranową kopertówkę.W ciągu ostatnich dwóch dekad Drew Barrymore i Adam Sandler zachwycali widzów swoją chemią na ekranie w filmach takich jak „The Wedding Singer”, „50 First Dates” i „Blended”. Dlatego Drew był szczególnie podekscytowany, widząc moment triumfu Adama podczas ceremonii wręczenia nagród. Fani Drew Barrymore cieszyli się z jej rzadkiego publicznego wystąpienia, wyrażając swój podziw w sekcji komentarzy. „Dorastałem oglądając filmy Drew. Jak to jest, że ja jestem już siwy, podczas gdy ona pozostaje taka piękna? napisał jeden fan, podczas gdy inny skomentował: „Wygląda absolutnie oszałamiająco, przeciwstawiając się swojemu wiekowi”. Komentarze przepełniały miłość i uznanie dla wiecznie zalotnego i psotnego uroku Drew.Adam Sandler przybył na ceremonię w ciemnoszarym prążkowanym garniturze w towarzystwie swojej żony Jackie, która założyła jaskrawy różowy kostium ze spodniami i dopasowane szpilki. Uznanego aktora wspierała gwiazdorska obsada, w skład której wchodzili Jennifer Aniston, Ben Stiller, Chris Rock, Pete Davidson i inni hollywoodzcy luminarze. Gdy Adam wszedł na scenę, publiczność wstała, gromkimi brawami, jak donosi Daily Mail.
Adam Sandler z dumą dołączył do szacownych szeregów jako 24. zdobywca nagrody Marka Twaina, dołączając do legend komedii, takich jak Richard Pryor, Eddie Murphy i Whoopi Goldberg. Z imponującą filmografią obejmującą 57 filmów i światowymi dochodami kasowymi przekraczającymi 3 miliardy dolarów, komediowy geniusz Adama pozostawił niezatarty ślad w branży.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: