„Nie mogę uwierzyć, że ma rok!”: Jak wygląda roczna wnuczka Arnolda Schwarzeneggera?

Radosne urodziny dziewczynki obchodzono z wielkim entuzjazmem.

Katherine Schwarzenegger, pisarka i córka aktora i byłego gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera, podzieliła się z aktorem Chrisem Prattem rzadkim nagraniem swojej córki.

21 maja szanowana rodzina celebrytów zebrała się, aby uczcić pierwsze urodziny ich najmłodszej córki, Eloise. Na cześć tego doniosłego kamienia milowego Catherine i Chris zorganizowali małą, ale znaczącą uroczystość.

Na swojej stronie na Instagramie pisarka podzieliła się serdecznym filmem, na którym trzyma małą dziewczynkę w ramionach, czemu towarzyszy promienny uśmiech. Towarzyszyła tej cennej chwili wzruszającym przesłaniem. Warto zauważyć, że para ostrożnie podchodzi do pokazywania twarzy swojej córki szerokiej publiczności.

„I tak po prostu kończy roczek! Cóż to był za rok i jaka ona jest błogosławieństwem. Moja mała wiązka radości, która uczyniła ze mnie mamę dwóch pięknych dziewczynek. Emanuje czystym szczęściem, zachwytem i niekończącym się śmiechem. Dotrzymuje kroku starszej siostrze i cieszy się każdą chwilą. Aż trudno uwierzyć, że ma już rok! Kocham cię, Eloise! Katarzyna wyraziła serdeczne uczucia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: