„Młody i piękny”: zdjęcia żony Pierce ’ a Brosnana w młodości

Ich miłość wydaje się coraz silniejsza z każdym rokiem

Grono oddanych fanów Pierce’a Brosnana składało się głównie z kobiet od wczesnych etapów jego kariery. Jego urzekająca atrakcyjność fizyczna natychmiast przykuła uwagę, a po wcieleniu się w kultową rolę Jamesa Bonda na ekranie grono jego fanów poszerzyło się o mężczyzn.

Wyrafinowane maniery, elegancja i uderzający wygląd były kluczem do sukcesu Pierce’a. Nic dziwnego, że niezliczone wielbicielki wyznały mu miłość. Jednak serce Pierce’a od ponad dwóch dekad należy do jednej niezwykłej kobiety.

Para jest nierozłączna od 1994 roku, a ich miłość z każdym rokiem wydaje się coraz silniejsza. W 2001 roku przenieśli swoje zaangażowanie na wyższy poziom, oficjalnie wiążąc węzeł.

Wspólnie wychowują dwóch synów, którzy po rodzicach odziedziczyli najlepsze cechy.

Po narodzinach ich córki Keeley Shy Smith stanęła przed wyzwaniami związanymi z przybieraniem na wadze, które okazały się trudne do zrzucenia. Niestety, niektórzy fani Pierce’a wypowiadają się negatywnie, sugerując, że tak przystojny mężczyzna jak on zasługuje na modelkę jako partnera.

Niemniej jednak w różnych wywiadach Brosnan wielokrotnie deklarował, że nie może znaleźć lepszej kobiety niż Keeley. Podkreśla, że ​​nawet gdyby mieli się rozstać, jej szczęście byłoby najważniejsze, a on sam nie wyobraża sobie bez niej ani jednego dnia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: