„W tym samym wieku co jego matka”: ślub niezwykłej pary zaskoczył publiczność

Różnica wieku między małżonkami jest po prostu niedopuszczalna!

W 2005 roku Edna i Simon złożyli śluby, łącząc się w małżeństwie. Ich historia miłosna rozwinęła się podczas koncertu organowego, podczas którego urzekająca obecność Edny natychmiast podbiła serce Simona. Był pod wrażeniem jej uroku i poczuł się oczarowany. Przez cały koncert jego oczy były skupione na niej. Ich związek przed zawiązaniem węzła trwał około dwóch lat. Jednak napotkali poważną przeszkodę — znaczną różnicę wieku. Edna, będąc o 39 lat starsza od wybranego partnera, z łatwością mogłaby być jego matką, a nawet babcią.

Niemniej jednak fakt ten nie powstrzymał ich miłości. Publicznie obejmowali swoje uczucia, okazując gesty miłości bez zastrzeżeń. Edna wspomina, że ​​nie mają problemów z wypełnianiem obowiązków małżeńskich. Ich emocje pozostają tak silne, jak w dniu, w którym się poznali.

Simon, wcześniej muzyk, musiał zrezygnować z koncertowania po zdiagnozowaniu u niego cukrzycy. Edna przed przejściem na emeryturę pracowała jako inżynier. Obecnie oboje aktywnie uczestniczą w kółku teatralnym i biorą udział w produkcjach.

Edna i Simon są sobie oddani od 14 lat, zbliżając się do ważnej rocznicy. Para postrzega ten kamień milowy jako niezwykły dar, doceniając każdy dzień, nie wiedząc, co przyniesie przyszłość. Nie mają złudzeń co do swojego małżeństwa i szczerze wykorzystują każdą chwilę. Nie żałują swojej decyzji o ślubie.

Warto zauważyć, że oznacza to drugie małżeństwo Edny. W młodości była już mężatką i wychowywała dzieci ze swoim byłym małżonkiem. Z drugiej strony to małżeństwo oznacza pierwsze małżeństwo Szymona. Przed poznaniem Edny nigdy nie był w romantycznym związku, ponieważ nikomu nie udało się przykuć jego uwagi. Do 30 roku życia mieszkał z rodzicami, a od tego czasu dzieli życie z Edną.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: