„Ratowanie pszczół”: para uczy o znaczeniu pszczół w przyrodzie

Pszczoły odgrywają istotną rolę w naszej naturze

Zazwyczaj ludzie nie dostrzegają wykorzystania pszczół w ekosystemie. Zapylają uprawy i chronią małe robale pod kontrolą.

I nawet jeśli ludzie rozumieją ich znaczenie, wielu z nich jest nieco ostrożnych w stosunku do nich. Ich użądlenie może być bolesne, a wiele osób po ich zobaczeniu biegnie milę.

Jednak para w San Diego jest odpowiedzialna za bezpieczne wyeliminowanie ich z posiadłości i przeniesienie ich w bezpieczne miejsce.

A wideo pokazuje, że usuwanie pszczół nie jest tak uciążliwe, jak sobie wyobrażaliśmy. Jeśli para znajdzie i królową pszczół, inni będą obserwować, podobnie jak pokrzywka.

Jednak para Jess i Julie nie bierze swoich ubrań ochronnych bez zastanowienia. Zostały ukąszone zbyt wiele razy, więc dodatkowo bronią się po wejściu do ula.

Mimo wszystko w trakcie obrażają setki pszczół i jest to nieuniknione. A gdyby nie mieli na sobie odzieży ochronnej, byliby w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Jeff i Julie są bardzo oddani swojej pracy. Próbują uratować jak najwięcej pszczół, jak to możliwe, a ich proces usuwania jest coraz bardziej dyskutowany, ponieważ ludzie zaczynają rozumieć znaczenie pszczół.

A kiedy skończą ratować pszczoły, zamieniają je na swoich kumpli pszczelarzy. I są bezpieczne i odebrane nie wracają w to samo miejsce na pozytywne.

Podobnie Julia opowiada o znaczeniu pszczół.

„Ważne jest, aby ludzie docenili, że pszczoły nie są jednym małym szkodnikiem. Planują niezbędną funkcję w naszym otoczeniu. Odpowiadają za jedną trzecią wszystkich posiłków, które jemy. Z pomocą pyłków, które zmieniają, wszystkie uprawy rozwijają swoją genetykę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet