Pretty as a Flower: Natalie Portman w najbardziej delikatnej sukni Festiwalu Filmowego w Cannes

Natalie Portman i Julianne Moore wystąpiły urzekająco na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie zaprezentowały swój wyczekiwany film „Maj-grudzień”. Ten inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film przedstawia historię miłosną między nauczycielką a jej 13-letnią uczennicą. Termin „maj-grudzień” w języku angielskim oznacza znaczną różnicę wieku między partnerami.

Oparty na prawdziwej historii Mary Kay Letourneau, której w 1997 roku groziło więzienie za związek ze swoim 13-letnim uczniem Willym Fualau, film przedstawia Julianne Moore jako uwodzicielską nauczycielkę i Natalie Portman jako aktorkę odwiedzającą po latach w domu byłego nauczyciela, szukając szczegółów na temat ich zakazanego romansu. Postać grana przez Natalie przygotowuje się do roli uwodzicielki w adaptacji filmowej skupionej wokół kontrowersyjnej pary.

Na czerwonym dywanie Natalie Portman emanowała czarującą obecnością, zniewalając serca w swojej delikatnej sukience w kształcie kwiatu, w towarzystwie aktora i współgwiazdy Charlesa Meltona. Charles wcielił się w tego samego ucznia, który dorósł i poślubił nauczyciela, który go kiedyś uwiódł.

Tego wieczoru Natalie emanowała pięknem i elegancją w replice słynnej sukienki „Juno” Diora, stworzonej oryginalnie w 1945 roku. Wykwintna biała gorsetowa suknia z płatkową spódnicą ozdobioną niebieskimi paskami i koralikami pozostaje na wystawie w Metropolitan Museum of Art.

Dopełniając swój oszałamiający wygląd, aktorka założyła diamentowe kolczyki z kolekcji biżuterii Chopard’s Paradise, wprowadzonej rok wcześniej. Jej fryzjerzy ułożyli jej włosy w eleganckie upięcie, podkreślając jej wdzięczną szyję i delikatne ramiona. Oczekiwanie na pojawienie się tak prowokacyjnej historii na ekranie rośnie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: