„Pretty Girl!”: Shakira pokazała swoje smukłe nogi na spacerze ze swoim dorosłym synem Gerarda Piqueta

Matka i jej syn wybrali się na cudowną wycieczkę łodzią. Po przeprowadzce do Miami kolumbijska piosenkarka Shakira świadomie stara się spędzać czas ze swoimi dziećmi.

W towarzystwie swojego najmłodszego syna Sashy, lat 8, którego dzieli z piłkarzem Gerardem Pique, matka supergwiazdy wybrała się na przejażdżkę łodzią. Shakira i jej syn dołączyli do przyjaciół piosenkarki na plaży w Miami.

Podczas wakacji 46-letnia artystka zaprezentowała swoje smukłe nogi i wysportowaną sylwetkę w stylowym niebieskim zestawie plażowym składającym się z topu i spódnicy.

Fani w mediach społecznościowych zauważyli, że Shakira wydaje się bardziej promienna i zadowolona po swoim szeroko nagłośnionym rozwodzie z Pique. Co ciekawe, wielbiciele zauważają również, że jej syn jest do niej coraz bardziej podobny.

Warto dodać, że po rozstaniu z Pique gwiazda podjęła trudną decyzję o przeprowadzce z dziećmi do Stanów Zjednoczonych. W Miami Shakira stara się ułożyć nowe, szczęśliwe życie dla swojej 8-letniej Sashy i 10-letniego Milana. Niedawno piosenkarka opublikowała wzruszające wideo do swojej nowej piosenki, pokazujące ich podróż i przystosowanie się do nowego kraju.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: