„Tak miły i delikatny!”: Brad Pitt pozwolił swojemu 105-letniemu sąsiadowi zamieszkać w swoim domu za darmo

Ten współczujący gest głęboko poruszył fanów

W 1994 roku znany aktor, znany z roli w „Mr. i pani Smith” kupił dom w Los Feliz w Kalifornii z zamiarem powiększenia swojej posiadłości. Wkrótce jednak postanowił zrobić z tą posiadłością coś niezwykłego. Zamiast wykorzystać go do własnych celów, Pitt sprzedał swój dom w Hollywood Hills znanej aktorce C. Peterson, a dochody przeznaczył na zakup domu Los Feliz.

To, co wydarzyło się później, poruszyło serca wielu osób. Pitt ujawnił, że kupił dom dla 90-letniego mężczyzny, który niedawno stracił żonę. Poruszony sytuacją mężczyzny, Pitt złożył niezwykłą ofertę: zaprosił starszego pana, aby mieszkał w domu za darmo aż do jego śmierci. Ten akt dobroci wprawił Petersona, sąsiada mężczyzny, w podziw i nie mogła powstrzymać się od wyrażenia podziwu dla hojności Pitta.

Przez lata Pitt, jego ówczesna żona i sześcioro dzieci mieszkali w tym domu, tworząc w jego murach cenne wspomnienia. Jednak po rozwodzie Pitt podjął decyzję o sprzedaży nieruchomości w 2021 roku za pokaźną sumę około 40 milionów dolarów.

Od tego czasu, według źródeł zbliżonych do Pitta, przeniósł się do Carmel w Północnej Kalifornii, rozpoczynając nowy rozdział w swoim życiu. Pomimo zmiany, bezinteresowny akt zapewnienia domu starszemu mężczyźnie na zawsze pozostanie świadectwem współczucia i empatii Pitta, pozostawiając fanów wzruszonych jego prawdziwą życzliwością.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: