Tylko jej kopia. Córka Beyoncé, Blue Ivy, może być pomylona ze swoją matką w nowym teledysku

10 maja Beyoncé rozpoczęła długo wyczekiwaną nową trasę koncertową, trafnie zatytułowaną Renaissance, oznaczającą jej powrót na scenę po pięcioletniej przerwie. Zarówno fani, jak i krytycy aktywnie dyskutują o hipnotyzujących kostiumach piosenkarza i zniewalających ruchach tanecznych. Występ w Sztokholmie wywarł niezatarte wrażenie na tych, którzy z niecierpliwością czekali na powrót Beyoncé. W ciągu trzygodzinnego występu zaprezentowała oszałamiające 59 piosenek, prezentując osiem specjalnie przygotowanych strojów renomowanych marek, takich jak Courreges, Mugler i Alexander McQueen.

W wzruszającym pokazie wsparcia, mąż Beyoncé, Jay-Z, i ich najstarsza córka, Blue Ivy, która jeszcze wczoraj wydawała się dzieckiem, a teraz ma 11 lat, pojawiła się na koncercie jako część publiczności. Jedna z uczestniczek koncertu, siedząca obok córki Beyoncé, zamieściła na Twitterze film przedstawiający Blue Ivy.

„Menadżer stulecia, Ivy, upewnia się, że wszystko idzie gładko” – zachwycona fanka podpisała swoje wideo.

Na koncert swojej matki Blue Ivy miała na sobie luźne ciemne spodnie, czarno-białą koszulkę i za dużą czarną koszulę. Jej długie, splecione w warkocze włosy, ozdobione kolczykami, dopełniły stylowego zestawu. Na filmie Blue Ivy wydaje się poważna, najwyraźniej obserwując przebieg wydarzeń z dużym zainteresowaniem. Jest uderzająco podobna do swojej matki, zwłaszcza we wczesnych latach solowej kariery Beyoncé w latach 2006-2007, kiedy przeszła z blondu na ciemniejszy kolor włosów. Chociaż wcześniej zauważono, że Blue Ivy ma podobieństwa ze swoim ojcem, nie ma teraz wątpliwości, że jest niezaprzeczalnie córeczką swojej mamy.

„Przysięgam, że z wiekiem coraz bardziej przypomina Bey” — skomentował jeden z subskrybentów. Co ciekawe, sama Beyoncé udostępniła zdjęcia z dzieciństwa, które pokazują imponujące podobieństwo między matką a córką.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: