„Jak siostry”: Heidi Klum z 19-letnią córką w brawurowej sesji zdjęciowej

Sesja zdjęciowa była niezaprzeczalnie wielkim sukcesem!

Zarówno Heidi, jak i jej 18-letnia córka Leni, ostatnio razem pozowały na bieliznę, wywołując poruszenie w świecie mody. Heidi, znana supermodelka znana ze swojej wyjątkowej budowy ciała i talentu, od wielu lat jest wybitną postacią w branży. Uświetniła wiele sesji zdjęciowych, a ta konkretna dotyczyła jej i jej córki pozujących do reklam bielizny.

Heidi Klum i córka Leni zostały nową twarzą marki bielizny Intimissimi. Modelka Heidi, lat 49, wygląda olśniewająco, pozuje z 18-letnią Leni na serii zdjęć z okazji partnerstwa. Para pojawi się w reklamach telewizyjnych firmy. Na tych zdjęciach Leni prezentuje podstawową kolekcję koronek, a Heidi ma na sobie serię Pretty Flower, kultową dwukolorową linię Intimissimi. Włoska marka napisała w oświadczeniu: „Intimissimi rusza z nową kampanią, w której występuje oszałamiająca Heidi Klum i jej najstarsza córka Leni jako ikony pewności siebie, radości życia i miłości między matką a córką. „Razem Heidi i Leni pokazują, że Intimissimi to marka dla wszystkich kobiet. Niezależnie od wieku, sylwetki i stylu. Obie reprezentują silną więź między matką i córką, ale także bezwarunkową miłość, przyjaźń i wsparcie”. Użycie redakcyjne. Kredyt – dzięki uprzejmości Intimissimi / MEGA. 10 października 2022 Na zdjęciu: Heidi Klum i Leni Klum dla Intimissimi. Źródło zdjęcia: dzięki uprzejmości Intimissimi/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA906147_004.jpg) [Photo via Mega Agency]Heidi, w wieku 49 lat, i Leni współpracowały przy najnowszej reklamie Intimissimi, prezentując swoje niesamowite ciała. Heidi ozdobiła się delikatną fioletową koronkową bielizną, a Leni postawiła na anielski wygląd. Sesja była niezaprzeczalnym sukcesem!

Reakcja fanów była natychmiastowa, posypały się setki ekstatycznych komentarzy. Ludzie chwalili ich doskonałe figury, podkreślali uderzające podobieństwo między matką a córką i wyrażali podziw dla oszałamiającego duetu.

Warto dodać, że Heidi Klum jest kochającą matką czwórki dzieci. Mimo napiętego grafiku udaje jej się znaleźć czas dla męża i dzieci, które są jej największym skarbem. Rozważa nawet możliwość powiększenia rodziny o kolejne dzieci w przyszłości.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: