„Wyzwolenie zwierząt cyrkowych”: Obrona zwierząt, które cierpią w cyrku

Lwy powinny być uratowane przed cyrkami

Zwierzęta nie powinny występować w cyrkach jako czynniku rekreacyjnym dla ludzi. Władze powinny sobie radzić z takimi ludźmi, którzy chwytają zwierzęta w cyrkach dla rozrywki ludzi.

Lwy powinno się ratować w cyrkach. Muszą wieść swoje nienormalne życie w miłych afrykańskich sawannach, zwykle żerując na posiłku i mieszkając. Nie powinny być używane do skakania przez obręcze i walki z ludźmi.

Lwica była wolna od cyrku, jednak nie mogła odnaleźć swojego miejsca. Później okazało się, że właściciele cyrku zabrali jej niemowlęta.

Ratownicy zrobili wszystko, by uwolnić zwierzęta z cyrków w Peru. Wiedzieli, że mają 4 duże lwy i dwoje niemowlaków, jednak nie dali młodych i pozwolili tylko podmienić trzy lwy.

Lwica o imieniu Kiara była bardzo niezadowolona, ​​że ​​została przeniesiona z cyrku bez swoich dzieci. Nie chciała jeść ani odpoczywać w nowym miejscu, dopóki nie połączyła się z niemowlętami.

Jednak cyrk nie musiał jej dawać dzieci. Jednak ratownicy myśleli o zrobieniu wszystkiego i walce o ponowne zjednoczenie Kiary i jej młodych.

Jednak przy pomocy religii w cyrku doszło do niepokoju. Jeden z wielu lwów skrzywdził członka widzów, o którym zwykle myśleli, kładąc go na ziemi. Znani jako ratownicy, poinformowali, że teraz uratują lwa wraz z młodymi.

Na szczęście Kiara w końcu zjednoczyła się ze swoimi młodymi i tak naprawdę nie odczuwała bólu z dala od swoich małych młodych.

Ta historia dodatkowo miała radosne zakończenie, jednak nie powinniśmy myśleć o różnych ratownikach, którzy w zastępstwie nas pomogą zwierzętom. Zawsze powinniśmy robić wszystko, co w naszej mocy, aby nie chodzić na takie cyrki i pokazywać, że znęcanie się nad zwierzętami jest naruszeniem prawa.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: