„Miłość do wszystkich zwierząt”: biolog morski pływający z rekinami

Jego misją jest zmiana powszechnego postrzegania rekinów

Kobieta o imieniu Ocean Ramsey uważa, że ​​pływała z rekinem, gdy miała zaledwie siedem lat. Mieszka na Hawajach i jest zakochana w oceanie

Potem zwróciła uwagę rekinów. Była całkowicie zdumiona ich zachowaniem i zszokowana tym, jak bardzo są niezrozumiani.

Urocze zdjęcia pokazują, że Ocean pływa obok ogromnego żarłacza białego i ostrzegają, że zwierzę może być bardzo oszałamiające.

Nice White jest jednym na trzydzieści gatunków, które kobieta badała przez ponad dekadę jako biolog morski. Jest już w stanie utrzymać oddech przez prawie sześć minut i uwielbia nurkowanie swobodne. Woli nurkować swobodnie w dowolnym momencie, kiedy jest to możliwe, ponieważ zrozumiała, że ​​sprzęt do nurkowania zwykle odstrasza rekiny.

A w dodatku wideo opowiada o niesamowitej akcji ratunkowej, której podjęli się Ocean i jej współpracownicy. Rekin tygrysi został złapany podczas odstrzału i ponownie wrzucony do morza, gdzie był zbyt wyczerpany i słaby, by pływać. I jak to tygrysy powinny pływać, żeby zaczerpnąć oddech, Ocean i jej koledzy przepłynęli razem z nią prawie dziewięćdziesiąt minut, trzymając ją za głowę.

I on lub ona dodatkowo doradził jakieś obciążające statystyki.

Praktycznie 90% rekinów żyjących na świecie zniknęło w ciągu prawie trzydziestu lat. Rocznie ginie około 70-100 milionów rekinów.

Rekiny są uważane za zasadniczo najbardziej niezrozumiane zwierzęta na planecie, a ludzie się ich boją, a także je unicestwiają. Wszyscy powinniśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić ich życie i pomóc im prowadzić bezpieczne i zdrowe życie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: