„Fani są zaniepokojeni”: Podsłuchano gorącą kłótnię między Jennifer Lopez i Benem Affleckiem

Para została zauważona podczas kolejnej publicznej kłótni

Wygląda na to, że bajkowe zakończenie naszej ukochanej hollywoodzkiej pary może przerodzić się w rozwód. Plotki zaczęły krążyć już w lutym, sugerując, że sprawy idealnego duetu Bena Afflecka i Jennifer Lopez nie układają się zgodnie z planem.

Uwaga fanów skupiła się na aktorze, który wydawał się wyraźnie znudzony, gdy jego urocza żona została pominięta podczas ceremonii rozdania nagród Grammy. Jednak parze udało się rozwiać plotki, okazując sobie sympatię w wywiadach, co spowodowało, że spekulacje ucichły. Niestety, zaledwie kilka dni temu plotki powróciły z jeszcze większą intensywnością.

W wirusowym wideo Ben, wyraźnie w kwaśnym nastroju, był widziany, jak trzaskał drzwiami samochodu za Jennifer. Takie incydenty wydają się być dalekie od częstych.

Następnego dnia para wdała się w kolejną publiczną kłótnię, tym razem podczas premiery najnowszego filmu J. Lo „Matka”. Fani tego słynnego duetu mają teraz nowy powód do zmartwień.

Daily Mail opublikował niedawno ekskluzywny materiał filmowy, uzyskany przez europejskich turystów w Beverly Hills na początku tego miesiąca, pokazujący samochód Bena na światłach. Film bezbłędnie rejestruje gorącą kłótnię między Benem i Jennifer, w której aktor używa wulgaryzmów, a jego żona ma zirytowany wyraz twarzy.

Nieporozumienia mogą pojawić się w każdym małżeństwie, ale wydaje się, że Bennifer miał więcej niż sprawiedliwy udział. Warto dodać, że ich ekstrawagancki ślub odbył się nieco ponad rok temu. Czy zbliża się koniec tej pięknej opowieści? Niechętnie przyjmujemy taką możliwość.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: