„Przeciwstawianie się wiekowi ponadczasowemu pięknu”: Kate Beckinsale w pikantnym stroju na imprezie publicznej

Lata nie miały na nią wpływu

Kate Beckinsale należy do nielicznych kobiet, które z czasem stają się coraz piękniejsze. Wiek nie ma na nią wpływu. Patrząc na zdjęcia tej niezwykle atrakcyjnej brunetki, trudno uwierzyć, że w przyszłym roku będzie obchodzić swoje 50. urodziny.

Nie można zaprzeczyć, że Kate jest dumna ze swojego nieskazitelnego wyglądu i doskonałej sylwetki, i słusznie. Jej styl generalnie emanuje zmysłowością, urokiem, a czasami odrobiną zuchwałej prowokacji. Może wystąpić w eleganckiej sukni do ziemi z subtelnym dekoltem lub mile zaskoczyć swoich fanów odważną sukienką. Kate preferuje również modę bohemy, monochromatyczne projekty i stylowe dodatki.

Wybrane przez nią komplety często stają się natychmiastowym must-have dla entuzjastów mody na całym świecie. Niedawno ujawniła kolejną taką stylizację. Podczas rozdania nagród Fashion Trust US Awards w Los Angeles Beckinsale założyła zestaw, który zaparł wszystkim dech w piersiach i bez wysiłku przyciągnął uwagę innych celebrytów.

Jej przezroczysta sukienka Julien Macdonald, z efektownymi ramionami i ozdobiona błyszczącymi paskami, wywołała niemałe poruszenie. Brak bielizny dodawał jej brawurowo ryzykownego wyglądu. Nawet najbardziej krytyczni nie mogli znaleźć ani jednej skazy w wyglądzie Kate. Jej nowe zdjęcia zebrały niezliczone komentarze fanów.

Beckinsale jest zazwyczaj powściągliwa w stosunku do swojego programu pielęgnacyjnego. Wiadomo, że jest zapaloną entuzjastką fitnessu, o czym świadczy jej wyrzeźbiona sylwetka, choć często żartuje ze swojej budowy ciała, nazywając siebie „kijem z okrągłym tyłkiem i drobną klatką piersiową”.

Mimo to Kate nie narzuca ścisłej diety. Chociaż wcześniej powstrzymywała się od spożywania mięsa, od tego czasu ponownie wprowadza je do swoich posiłków, powołując się na brak energii z białek roślinnych. Beckinsale lubi słodycze i regularnie oddaje się deserom.

LOS ANGELES, KALIFORNIA – 21 marca: Kate Beckinsale bierze udział w gali Fashion Trust US Awards w Goya Studios 21 marca 2023 r. w Los Angeles w Kalifornii. PUBLIKACJAxNOTxINxUSA Prawa autorskie: xJeffreyxMayer JTMPhotosx

Odrzuca twierdzenia o chirurgii plastycznej, ale często korzysta z usług specjalistów od pielęgnacji skóry. Kate podziwia swoją mamę, która dzięki skrupulatnej i przemyślanej dbałości o siebie wygląda młodziej nawet w wieku 70 lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: