„Romantic affair revealed”: debiut Russella Crowe ’ a na czerwonym dywanie ze swoim nowym partnerem

Właśnie uczynili swój związek oficjalnym

Nowozelandzki aktor i reżyser Russell Crowe po raz pierwszy pojawił się na czerwonym dywanie ze swoim nowym partnerem, 31-letnim pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i byłą aktorką, Brittney Theriot. Ścieżki pary po raz pierwszy skrzyżowały się w 2012 roku, ale dopiero niedawno oficjalnie ogłosili swój związek, biorąc udział w premierze thrillera „Poker Face” w Rzymie.

W oczach opinii publicznej aktor był widziany w ciemnym garniturze, czarnej koszulce i błyszczących skórzanych butach. Jego ukochana dama ozdobiła drukowaną sukienkę o linii A w połączeniu z czarnymi szpilkami. Uzupełniła swój strój elegancką czarną torebką wieczorową i złotym zegarkiem na rękę, jak donosi Focus.

Para tworzyła idealnie zrównoważoną parę, Crowe często obejmował ramieniem talię Brittney, pogrążony w ożywionej rozmowie, podczas gdy nieustanne migawki aparatu rejestrowały ich chwile.

Plotki o związku Crowe’a z Theriotem zaczęły krążyć w listopadzie 2020 roku, kiedy paparazzi zauważyli, jak całują się na korcie tenisowym. Uważa się, że duet początkowo spotkał się na planie „Vice City” Russella w 2012 roku, ale zadebiutowali jako para dopiero dziewięć lat później.

Obecnie Crowe przebywa w Rzymie, gdzie pracuje nad „Egzorcystą diabła”. Ma szczególny sentyment do Rzymu, który wzmocnił się po jego roli w „Gladiatorze” Ridleya Scotta w 2000 roku, i lubi spędzać tam dużo czasu.

W 2018 roku Russell oficjalnie zakończył swoje małżeństwo z Danielle Spencer, z którą był żonaty od kwietnia 2003 roku. Byli małżonkowie mają dwóch nastoletnich synów, Charlesa i Tennysona. Początkowo rozstali się w 2012 roku, ale sfinalizowali rozwód dopiero sześć lat później.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet