„Nowa Pamela Anderson!”: Emily Ratakowski w szkarłatnym bikini zorganizowała uwodzicielski wybieg na plaży

Nudysta już zaplanował lato. Emily tym razem również postawiła na szczerość. Młoda matka zawsze uwielbia występować jako modelka w kampaniach swojej firmy Inamorata. Ratakowski nakręciła film, w którym pokazała jednocześnie wiele innowacji.

Emily miała na sobie jaskrawoczerwone bikini ze stringami. Trójkątny stanik i stringi ozdobione małymi zawieszkami charmsy dopełniły opalonej figury gwiazdy. Ratakowski wybrał się na plażę swobodnie, mimo że bikini zdawało się odsłaniać więcej, niż było to dozwolone. Aktorka pokazała inne modele bikini, w tym różne wersje i zestawy w sportowym stylu.

Projektant kostiumów kąpielowych pokusił się o sesję zdjęciową nie tylko na plaży, ale także na balkonie z widokiem na wybrzeże. Emily, ubrana w kolorowy kostium kąpielowy, odwróciła się tyłem do aparatu, pozwalając fotografowi uchwycić zbliżenie jej pośladków. Strzał był dość gorący.

Sieć natychmiast zaczęła omawiać zdjęcia i wideo z gwiazdą. Wielu porównywało Emily do bohaterki Pameli Anderson z serialu „Słoneczny patrol” i jej czerwonego kostiumu kąpielowego, który stał się kultowy. „Nowa Pamela Anderson!”, „Stroje kąpielowe znikają, są takie małe, po prostu malutkie”, „Seksownie i bezczelnie jak zawsze!” – napisali blogerzy.

Podobno widziano Emily Ratakowski całującą się z Harrym Stylesem w Tokio. Modelka wyjaśniła, że ​​spotyka się po raz pierwszy od lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet