„Szaleję”: Selena Gomez otworzyła się na temat swojej popularności i jej trudności

Często spotykała się z krytyką w Internecie dotyczącą swojego wyglądu

Selena Gomez, wybitna postać w branży rozrywkowej, często spotykała się z krytyką w Internecie dotyczącą jej wyglądu. Ostatnio internauci rzucili okiem na jej stylizację z rozdania Złotych Globów. Wygląda jednak na to, że gwiazda wypracowała sobie spokojną i opanowaną postawę wobec nadmiernej kontroli swojego ciała. Śmiało stwierdziła: „Nie dbam o swoją wagę. I nie obchodzi mnie to, że komuś może się nie podobać moje ciało”.

W szczerym wywiadzie dla Wondermind Selena Gomez opowiedziała o swoich doświadczeniach ze sławą i związku z Nicolą Peltz i Brooklynem Beckhamem. Zastanawiając się nad wyzwaniami związanymi z radzeniem sobie z ogromnym zainteresowaniem opinii publicznej, powiedziała: „Kiedy ludzie przechodzą przez to, przez co przechodzimy – kiedy poświęca im się tyle uwagi – zawsze myślę o chwilach, kiedy jestem niespokojna lub zestresowana lub zastanawiam się, co ludzie o mnie myślą. I to zawsze doprowadza mnie do szału”. Nicola podziela odczucia swojej przyjaciółki, przyznając, że nadmierna uwaga ze strony internautów odbija się również na jej życiu z Brooklynem. Przyznała: „Zdecydowanie się denerwuję i myślę, że to jest coś, z czym naprawdę walczę. Po prostu nie mogę się powstrzymać przed przeczytaniem komentarzy”.

Selena podkreśliła znaczenie otaczania się podobnie myślącymi osobami, które akceptują i doceniają prawdziwe ja. Podzieliła się: „Ważne jest, aby mieć ludzi, którzy myślą podobnie, ale co ważniejsze, którzy naprawdę akceptują cię za to, kim jesteś. To właśnie cenię w naszych przyjaźniach”. Nicola poparła punkt widzenia swojej przyjaciółki, mówiąc: „Najlepsze chwile są wtedy, kiedy nic nie trzeba robić. Możesz po prostu być z ludźmi, których kochasz, a to daje mi tyle szczęścia. Muszę przyznać, że jestem też dość domatorem.

Warto wspomnieć, że film Seleny Gomez „My Mind and Me” miał swoją premierę w zeszłym roku. W filmie szczerze odnosi się do swojego dawnego związku z Justinem Bieberem, zmaga się z załamaniami psychicznymi i swoją podróżą z chorobą afektywną dwubiegunową. Mówiąc o swoich złożonych emocjach i rozwoju osobistym, z pasją deklaruje: „Jestem spokojna. Jestem zły. Jestem smutny. Jestem kompetentny. Jestem pełen wątpliwości. ewoluuję. wystarczy mi. Jestem Seleną”.

Selena Gomez nadal inspiruje swoją odpornością i niezachwianą samoakceptacją, przypominając nam wszystkim o tym, jak ważne jest przyjęcie naszego autentycznego ja pośród wyzwań związanych ze sławą i presją społeczną.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: