„13-letni Tata”: Jak wygląda facet, który stał się fatehr w wieku 13 lat 12 lat później

Czy dopuszczalne jest posiadanie dzieci w tak młodym wieku?

Wiadomość, że 13-letni chłopiec i 15-letnia dziewczynka zostali rodzicami w tak młodym wieku, zadziwiła cały świat. Jak potoczyło się ich życie, opowiemy później.

Dzieci bały się wtedy powiedzieć rodzicom prawdę, mimo że dziewczynka o imieniu Chantelle czuła już, jak rozwija się jej brzuszek. Matka oczekującej dziewczynki zauważyła, że ​​wygląd jej córki się zmienia i zdała sobie sprawę, że stało się coś nieodwracalnego. Alfie był uszczęśliwiony tą wiadomością, ale nie miał pojęcia, co go dalej czeka.

Rodzice przyszłego ojca byli zdruzgotani. Do czasu narodzin ich córki chłopcy byli pokazywani w telewizji. Alfie opiekował się małą dziewczynką z dojrzałością mężczyzny. Rodzice młodego ojca wymusili badanie DNA, które wykazało, że dziecko nie jest jego. Dziennikarze nie dali parze przepustki, a młoda matka i dziecko uciekły z miasta, pozostawiając Alfiego w depresji.

Dziewczyna poślubiła innego mężczyznę i dwanaście lat później urodziła kolejne dziecko. Z drugiej strony Alfie nigdy nie spotkał miłości, z wyjątkiem uzależnienia od napojów alkoholowych. Ponadto mężczyzna ma na swoim koncie 12 przestępstw i obecnie prowadzone jest dochodzenie.

Czy posiadanie dzieci w tym wieku jest dopuszczalne, czy też należy odradzać?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: