„Prawdziwa miłość nigdy nie umiera”: pary celebrytów, które ucieleśniają prawdziwą miłość

Te pary są inspiracją dla wielu osób

Prawdziwa miłość wydaje się być dość nieuchwytna, zwłaszcza w błyszczącym świecie show-biznesu. Relacje tworzą się i rozpadają tak szybko, że trudno jest zapanować nad tym, kto jest z kim związany. Są jednak pary, które wytrzymują próbę czasu, wyruszając razem w podróż życia, wychowując dzieci, odkrywając świat i razem się starzejąc, co jest naprawdę inspirujące.

Zapoznaj się z listą 14 wybitnych duetów celebrytów, które udowadniają, że prawdziwa miłość istnieje.

1. Will Smith i Jada Pinkett Smith

Will Smith poznał Jadę Pinkett w 1994 roku, kiedy brała udział w przesłuchaniu do roli jego ukochanej w serialu The Fresh Prince of Bel-Air. Jada nie dostała tej roli, ale w rzeczywistości została jego dziewczyną w 1995 roku, a jego małżonką w 1997. Powyższe zdjęcie pochodzi z 1999 roku, 2 lata po ich ślubie.

Utrzymywali swój związek przez 23 lata, zachowując prywatność pomimo ciągłego wiru plotek. Są rodzicami dwójki dzieci, Jadena (20 l.) i Willow (18 l.), często widywanych z nimi na czerwonym dywanie, co czyni ich jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzin w Hollywood.

2. Oprah i Stedman Graham

ATLANTA, GEORGIA — 5 PAŹDZIERNIKA: Stedman Graham i Oprah Winfrey biorą udział w uroczystej gali otwarcia Tyler Perry Studios w Tyler Perry Studios 5 października 2019 r. w Atlancie w stanie Georgia. (Zdjęcie: Paras Griffin/Getty Images dla Tyler Perry Studios)

Od ponad 30 lat Oprah i Stedman Graham pozostają jednym z najbardziej uwielbianych duetów w Hollywood, mimo że nie są małżeństwem. Para jest ze sobą od 1986 r. (zaręczyli się w 1992 r.), co wskazuje, że prawdziwa miłość niekoniecznie musi być potwierdzona dokumentem prawnym. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 1995 roku, po prawie dekadzie ich związku.

3. Toma Hanksa i Rity Wilson

Aktorzy Tom i Rita, oboje w wieku 62 lat, tworzą jedną z najbardziej uwielbianych par w branży filmowej. Ich romans rozpalił się na planie serialu telewizyjnego ABC, Bosom Buddies, w 1981 roku. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w latach 80., kiedy byli zaledwie współpracownikami.

W 1988 roku pobrali się i ponad 30 lat później nadal promieniują miłością i wspierają się nawzajem, zarówno na ekranie, jak i poza nim. Powyższe zdjęcie pochodzi z 1999 roku, 11 lat po ich ślubie.

4. John Legend i Chrissy Teigen

Ta para poznała się na planie teledysku Legend z 2007 roku „Stereo”, w którym wystąpił Teigen. Są razem od ponad dekady. Powyższe zdjęcie zostało zrobione na Grammy w 2008 roku, oznaczając ich pierwszy publiczny występ jako para. Jak ujawniła Chrissy w wywiadzie, rozstali się na jeden dzień, co zdali sobie sprawę, że było błędem i nigdy więcej się nie rozstali. Pobrali się w 2013 roku i teraz są rodzicami córki Luny i syna Milesa.

Ich szerokie grono zwolenników można przypisać ich szczerości w dzieleniu się swoimi najbardziej czułymi i wspierającymi chwilami online. Zdecydowanie para #RelationshipGoals!

5. Meryl Streep i Dona Gummera

Trzykrotna zdobywczyni Oscara Meryl Streep, lat 70, związała węzeł z miłością swojego życia, rzeźbiarzem Donem Gummerem, lat 72, ponad 40 lat temu. W 1978 roku, po zaledwie półrocznej znajomości, para wzięła ślub w ogródku przydomowym rodziców Meryl. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 1982 roku na przyjęciu do filmu Wybór Zofii.

Pomimo początkowego sceptycyzmu co do ich związku, ponad 40 lat później ich miłość nadal kwitnie. Są też rodzicami czwórki dzieci: syna i trzech córek.

6.Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness

Hugh Jackman i jego małżonka Deborra-Lee Furness są razem od prawie 23 lat i pozostają jedną z najbardziej inspirujących par w Hollywood. Po raz pierwszy skrzyżowali swoje ścieżki na planie serialu telewizyjnego Correlli w 1995 roku, a niecały rok później, w 1996 roku, zostali parą. Od tamtej pory są razem. Powyższe zdjęcie przedstawia ich w 2001 roku, pięć lat po ich ślubie. Po drodze adoptowali dwoje dzieci — Oscara Maximiliana i Avę Eliot — i widzieli, jak kariera Jackmana gwałtownie się rozwija.

Na wczesnych etapach ich związku para uzgodniła pewne zasady, aby go utrzymać — nie spędzać więcej niż dwa tygodnie osobno, nie pracować jednocześnie, chyba że wymaga tego sytuacja finansowa, i zawsze wspierać się nawzajem, powiedział Hugh w wywiadzie. Od 23 lat przestrzegają tych zasad!

7. John Krasiński i Emily Blunt

Brytyjska aktorka Emily Blunt oraz amerykański aktor i filmowiec John Krasiński tworzą jedną z najbardziej uroczych par gwiazd w Hollywood. Obaj utalentowani i wielokrotnie nagradzani aktorzy, cenili sobie ponad dekadę wspólnego życia. Powyższe zdjęcie przedstawia ich w lutym 2010 roku, zaledwie kilka miesięcy przed ślubem.

Wprowadzony przez wspólnego znajomego w 2008 roku, Krasiński wyznał w The Ellen Show, że początkowo nie był przygotowany na związek, ale zakochał się w Emily natychmiast po jej spotkaniu. John i Emily pobrali się w 2010 roku i teraz mają dwie córki i dom na Brooklynie.

8.Chris Hemsworth i Elsa Pataky

Pomimo siedmioletniej różnicy wieku australijska gwiazda Chris Hemsworth (35 l.) i hiszpańska aktorka Elsa Pataky (42 l.) stworzyli jeden z najtrwalszych i najbardziej czarujących romansów w Hollywood. Poznali się na początku 2010 roku i pobrali się zaledwie trzy miesiące później. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 2011 roku, mniej niż sześć miesięcy po ich ślubie.

W wywiadzie z 2015 roku Chris zauważył, że pełne pasji podejście Elsy do życia popycha go do dotrzymania jej kroku i docenia to. Dziś mają historię miłosną obejmującą prawie dekadę i trójkę dzieci.

9. Matt i Luciana Damonowie

Matt Damon poznał swoją żonę Lucianę Barroso w barze w Miami podczas kręcenia komedii Stuck On You w 2003 roku. Luciana, matka czteroletniej córki z poprzedniego małżeństwa, nie odstraszyła Matta. Oświadczył się jej w 2005 roku iw tym samym roku pobrali się. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 2005 roku, tuż przed ich ślubem.

Matt i Luciana są razem od ponad 13 lat i mają razem jeszcze trzy córki — Gię, Isabellę i Stellę. Zapytana o sekret udanego małżeństwa, Luciana powiedziała w wywiadzie, że nigdy nie biorą siebie za pewnik.

10. David i Victoria Beckhamowie

Słynna piosenkarka Spice Girls i supergwiazda futbolu spotkały się w poczekalni graczy Manchesteru United w 1997 roku, co zaowocowało „burzliwym romansem”, który doprowadził do ich małżeństwa w 1999 roku, a teraz ponad dwie dekady wspólnego życia. Victoria i David są razem od ponad 21 lat i mają czwórkę dzieci. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 1999 roku, mniej niż sześć miesięcy przed ich ślubem.

W 2017 roku para odnowiła przysięgę małżeńską. Przemawiając w Today Show, Victoria zachwycała się swoim partnerem, mówiąc: „On jest moją bratnią duszą. Jest najbardziej niesamowitym mężem. Uzupełniamy się. Inspiruje mnie każdego dnia, dziećmi, sposobem, w jaki mnie traktuje; to po prostu działa. Mamy szczęście, że mamy siebie.”

11.Freddie Prinze Jr. i Sarah Michelle Gellar

Freddie i Sarah poznali się podczas kręcenia filmu „Wiem, co zrobiłeś zeszłego lata” w 1997 roku. Pobrali się w 2002 roku i od tego czasu są razem, a historia miłosna trwa od ponad 21 lat. Powyższe zdjęcie zostało zrobione podczas gali Teen Choice Awards 2000.

Sprzeciwili się standardowej hollywoodzkiej narracji o małżeństwie, a Sarah mówi, że sukces ich związku bierze się z przyjaźni, a nie z romantyzmu. Mają razem dwójkę dzieci, Charlotte Grace i Rocky’ego Jamesa.

12. Neil Patrick Harris i David Burtka

Neil Patrick Harris i David Burtka zaczęli spotykać się w 2004 roku i są razem od ponad 18 lat. Po uchwaleniu ustawy o równości małżeńskiej w Nowym Jorku w 2011 roku zaręczyli się i pobrali trzy lata później we Włoszech. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 2008 roku, cztery lata po ich związku.

Razem wychowują dwójkę dzieci, bliźniaków Gideona i Harpera. W licznych wywiadach para podkreślała, jak ważny w ich związku jest śmiech.

13. Ellen DeGeneres i Portia de Rossi

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi po raz pierwszy spotkały się na przyjęciu w 2000 roku, ale dopiero w 2004 roku, kiedy ponownie się zetknęły, ich romantyczny związek nabrał rozpędu. Po obaleniu zakazu małżeństw osób tej samej płci w Kalifornii w 2008 roku pobrali się w swoim domu w Beverly Hills. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 2005 roku, rok po ich związku.

Dziś są razem od prawie dwóch dekad i są kultową i wpływową parą w społeczności LGBTQ+. Pozostali silni nawet pośród osobistych zmagań i kontrowersji, symbolizując moc trwałej miłości.

14.Kevin Bacon i Kyra Sedgwick

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick poznali się podczas kręcenia sztuki Lemon Sky pod koniec lat 80. Pobrali się w 1988 roku i są razem od ponad 30 lat, a ich historia miłosna trwa nadal. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 1991 roku, trzy lata po ich ślubie.

Wspierali się podczas wzlotów i upadków przemysłu rozrywkowego i są dumnymi rodzicami dwójki dzieci, Travisa i Sosie. Kevin Bacon powiedział kiedyś w wywiadzie: „Sekretem szczęśliwego małżeństwa jest utrzymywanie kłótni w czystości, a seksu brudnego”. Ich długotrwały związek z pewnością jest tego dowodem!

Te pary udowodniły, że prawdziwa miłość istnieje nawet w przepełnionym przepychem świecie Hollywood. Stali obok siebie na dobre i na złe, przetrwali próby czasu i dali przykład, jak zaangażowanie, szacunek, zrozumienie i oczywiście miłość są niezbędnymi składnikami długotrwałego związku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: