„Co roku ładniejsza. Elizabeth Hurley, lat 57, pokazała swoją szczupłą sylwetkę w brzoskwiniowym bikini

Znana aktorka nieustannie zachwyca swoich fanów, dzieląc się zniewalającymi zdjęciami w strojach kąpielowych w mediach społecznościowych. Elizabeth Hurley, wszechstronnie utalentowana 57-letnia brytyjska aktorka, modelka i producentka, nadal prezentuje swoją godną pozazdroszczenia sylwetkę, udowadniając, że wiek to tylko liczba. Niedawno na swoim koncie na Instagramie pokazała milionom obserwujących ją serię kuszących zdjęć, na których widać ją w brzoskwiniowym kostiumie kąpielowym z jej własnej linii Elizabeth Hurley Beach.Zdjęcia przedstawiają słynną gwiazdę, która w czerwcu tego roku będzie obchodzić swoje 58. urodziny, elegancko pozuje przed lustrem w zaciszu swojej sypialni. Elizabeth skrupulatnie ułożyła swoje soczyste czekoladowo-brązowe loki i uzupełniła swój zniewalający wygląd parą kolczyków. Jej usta lśniły błyszczykiem, który idealnie pasował do koloru stroju kąpielowego.Zdjęcia przedstawiają słynną gwiazdę, która w czerwcu tego roku będzie obchodzić swoje 58. urodziny, elegancko pozuje przed lustrem w zaciszu swojej sypialni. Elizabeth skrupulatnie ułożyła swoje soczyste czekoladowo-brązowe loki i uzupełniła swój zniewalający wygląd parą kolczyków. Jej usta lśniły błyszczykiem, który idealnie pasował do koloru stroju kąpielowego.W towarzyszącym podpisie żartobliwie napisała: „Czy wiesz, że mam bliźniaka? Obie mamy na sobie nasze nowe bikini Peaches od @elizabethhurleybeach”. Post wzbudził podziw fanów, a jeden z entuzjastów powiedział: „Jedna z najbardziej oszałamiających kobiet na świecie”, podczas gdy inny zastanawiał się: „Nieźle… jak dobre wino, dobrze dojrzałe”.
Wcześniej gwiazda zdradziła jeden ze swoich sekretów zachowania młodzieńczego wyglądu, ujawniając, że unika napojów alkoholowych. Elizabeth rzadko oddaje się napojom o wysokiej zawartości alkoholu, wybierając styl życia, w którym priorytetem jest pielęgnacja skóry i nawilżenie.
Ponadto wyszło na jaw, że Elizabeth Hurley z dumą przedstawiła publicznie swojego syna, który najwyraźniej odziedziczył najlepsze cechy swojej matki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: