„O wiele lepiej”: gwiazdy, które stały się zauważalnie ładniejsze po utracie wagi

W końcu postanowili dokonać pewnych zmian w swoim życiu

Aby być zdrowym, każdy powinien pozostać w formie i ujędrnić swoje ciało. Dotyczy to zwłaszcza aktorek, które często występują w obiektywach aparatów, ponieważ ekrany zawsze dodają kilka dodatkowych kilogramów. Chcielibyśmy pokazać Ci kilka celebrytów, które wyraźnie skorzystały na zmniejszeniu wagi.

Stanisław Drużnikow

Ten rosyjski aktor jest najbardziej znany z roli Leonida Woronina. Jego nadmiar funtów był nieustannie wyśmiewany w serialach telewizyjnych i podobno także w prawdziwym życiu. W końcu zdecydował się rzucić i zająć się sportem. W tej chwili Drużnikow schudł już 40 kg.

Zach Galifianakis

Najpopularniejszy Alan z „Kac Vegas” od dawna jest ulubieńcem fanów na dużym ekranie, a jego nowa waga nie miała na niego wpływu. Jednak potem zdecydował się zrzucić kilka funtów w nadziei, że zostanie obsadzony w bardziej ekscytujących rolach. Schudł już 20 kilogramów i planuje nabrać masy.

Jonasza Hilla

Wielu kojarzy go z zabawnym otyłym facetem z amerykańskich seriali komediowych. Ale Jonah nigdy nie był fanem zbędnych kilogramów. Wcześniej próbował się ich pozbyć i udało mu się. Jednak 25 utraconych kilogramów zostało później odzyskanych. Schudł już 40 kg i nie zamierza przestać.

Ariel Zima

Antydepresanty spowodowały, że wschodząca amerykańska celebrytka przybrała na wadze. W końcu dziewczyna zebrała się w sobie i wróciła do formy. Dostosowała leki, a nawet przycięła sobie piersi.

Joaquin Phoenix

Aktor nigdy nie był otyły, ale często przybierał na wadze i chudł. Warto zauważyć, że wygląda znacznie atrakcyjniej, gdy nie ma nadwagi.

Którzy celebryci najbardziej cię inspirują i czyje osiągnięcia są najbardziej imponujące?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: