„Kopia jego ojca”: uroczy syn Clinta Eastwooda, o którym już dawno zapomniano

Ojciec długo nie rozpoznał syna

Clint Eastwood zdobył sławę grając role w klasycznych amerykańskich westernach. Jego urok, męskość i uderzający wygląd zdobyły rzesze fanów. Aktor przez lata uznawany był za jeden z najwybitniejszych symboli seksu w Hollywood. Jego fascynujące występy sprawiły, że stał się obiektem podziwu kobiet na całym świecie, a mimo to ożenił się tylko dwa razy.

Mimo to Eastwood nigdy nie był znany jako oddany mąż. Jego niezliczone romanse pozamałżeńskie nie były tajemnicą. Warto zauważyć, że jedna z tych spraw zaowocowała narodzinami syna. Matka dała mu na imię Scott. Przez dłuższy czas Clint Eastwood odmawiał uznania Scotta za swojego syna.

Eastwood początkowo kwestionował ojcostwo Scotta. Dopiero gdy Scott osiągnął wiek 16 lat, Eastwood postanowił się z nim spotkać. Ku swemu zdziwieniu Eastwood odkrył, że Scott jest wierną kopią swojego młodszego siebie.

Podobieństwo było tak uderzające, że aktor nie czuł potrzeby przeprowadzania testu DNA. W końcu Clintowi Eastwoodowi udało się zbudować relacje z synem. Scott wybrał drogę swojego ojca i dziś jest znanym aktorem i modelem.

Fani są zdumieni uderzającym podobieństwem między ojcem a synem, często komentując w Internecie, że Scott jest „jak kopia ojca”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: