Tak jak jej mama: 18-letnia córka Moniki Bellucci przebiegła ulicą w prześwitującej sukience

18-latka skutecznie zdobywa pozycję modelki. Często zapraszana jest na sesje zdjęciowe i wydarzenia modowe. Od ponad czterech lat współpracuje z Dolce & Gabbana. Cassel Jr. zgodził się być twarzą najnowszej kampanii marki.

Sesja zdjęciowa odbyła się w malowniczym miejscu, niedaleko jednej z głównych atrakcji Rzymu – Fontanny di Trevi. Młoda modelka pojawiła się na planie w odważnej stylizacji. Styliści wzmocnili objętość jej loków, a wizażyści podkreślili jej twarz efektownym eyelinerem i jaskrawoczerwoną szminką.

Widziano ją w czarnej mini sukience, uszytej z delikatnej koronki, ledwo zakrywającej jej czarną bieliznę. Córka gwiazdy „Maleny” zestawiła ją z płaskimi skórzanymi sandałami. Trzymała skórzaną kopertówkę ozdobioną logo marki i żartobliwie kroczyła po placu. Następnie rozpoczęła pracę jako modelka, demonstrując swoje umiejętności pozowania przed widzami.

Młoda modelka pozostanie w Rzymie na potrzeby kręcenia projektu Netflix. Dostała główną rolę w „The Leopard”, projekcie opartym na powieści Giuseppe Tomasi di Lampedusa pod tym samym tytułem. Zdjęcia będą również kręcone w Palermo, Syrakuzach i Katanii.

Fani rodziny gwiazd entuzjastycznie dyskutują o najnowszym wyglądzie młodej modelki.

Fani rodziny gwiazd aktywnie dyskutują o nowym występie Virgo. „Jest piękna, tak jak jej mama”, „Wygląda na to, że do tej sukienki nie wystarczy pończoch”, „Geny rodziców idealnie się wymieszały”, „Z biegiem lat staje się jak Monika”, „Wkrótce DiCaprio zacznie polowanie na nią”, „Przyszła królowa wybiegów” – pisali internauci.

Deva naprawdę wykazuje profesjonalizm oczekiwany w branży modowej i nie waha się urzeczywistniać nawet najbardziej śmiałych pomysłów fotografów. Córka Bellucciego wzięła udział w sesji zdjęciowej topless na plaży.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: