„Gwiazda świeci”: Elizabeth Debicki oszołomiła wszystkich swoim wyglądem na czerwonym dywanie

Aktorka znana jest z roli księżnej Diany

Uznana aktorka pojawiła się na uroczystej ceremonii wręczenia nagród w Los Angeles. Elżbieta Debicki, ubrana w brawurowy komplet, wzbudziła duże zainteresowanie opinii publicznej.

Elizabeth wystąpiła jako gość na 25. ceremonii wręczenia nagród US Costume Designer’s Guild Awards. To wielkie wydarzenie miało miejsce w The Fairmont Century Plaza w Los Angeles. Główna bohaterka popularnego serialu telewizyjnego „The Crown” pokazała przyciągający wzrok wygląd. Dębicki miała na sobie odważną, szkarłatną suknię o swobodnym kroju, w której konwencjonalne paski zastąpiły złote łańcuszki. Aby zdjąć tę sukienkę z dramatycznym wcięciem do talii, aktorka zdecydowała się zrezygnować z bielizny, ryzykując ewentualną awarię garderoby.

Elżbieta przypisała inspirację swoim stylem księżnej Dianie. Matka książąt Williama i Harry’ego była znana ze swojego zamiłowania do szkarłatnego koloru w swojej garderobie, pomimo rygorystycznych ograniczeń królewskiego protokołu. 32-letnia gwiazda „Wielkiego Gatsby” uzupełniła swój strój klasyczną fryzurą i makijażem. Elizabeth zdecydowała się na miękkie, romantyczne loki, podkreślony eyeliner i srebrny cień do powiek.

Fani aktorki docenili jej wizerunek. „Zbyt niebezpieczny dekolt”, „Ona jest taka chuda”, „Szkarłatny kolor pasuje blondynkom”, „Bardzo wyzywający” – zauważają użytkownicy.

Debicki wręczył nagrodę dla najlepszego scenografa filmów science-fiction i fantasy. Statuetka trafiła do artystki Shirley Curato, która pracowała nad „Wszystko na raz”. Ekipa serialu „Korona” zdobyła nagrodę w kategorii „Kostiumy dla filmu i telewizji”. Triumfy odnieśli także projektanci „House of the Dragon”, „Elvis” i „Wansday”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: